Imprezy masowe

Kiermasz Bożonarodzeniowy 2017

Kolejny Kiermasz Bożonarodzeniowy już za nami. Uczniowie spisali się na medal. Pozostały wspomnienia oraz głowy pełne pomysłów do wykorzystania już za rok. Dziękujemy wszystkim za przybycie. Wesołych Świąt!!!

 

 

Bieg po zdrowie

 
Druga edycja biegu po zdrowie za nami. Zawody odbyły się 7.04.2017 roku (w Światowy Dzień Zdrowia). W imprezie brały udział trzyosobowe reprezentacje klas pierwszych i drugich naszego gimnazjum. Zabawa polegała na pokonaniu sprawnościowych przeszkód oraz wykazaniem się wiedzą na temat zdrowego trybu życia (żywienie, aktywność ruchowa). Zawody przygotowali i przeprowadzili uczniowie klasy 2D z wychowawcą. Niestety pogoda pokrzyżowała szyki i trzeba było rywalizować pod dachem zamiast na boiskach przyszkolnych. Nie zniechęciło to uczestników ani organizatorów. 
Zwycięzcami zostali uczniowie klasy  1a. Drugie miejsce zajęła reprezentacja klasy 2f. Trzecią lokatę objęła klasa 1c. Kolejno uplasowały się reprezentacje klas: 1f, 1b, 2a, 2c.
Zwycięzcom gratulujemy!!! Wszystkim uczestnikom dziękujemy za sportową rywalizację.
Anna Bora
 

Mistrzostwa Dzielnicy VIII w NARCIARSTWIE ZJAZDOWYM

Dnia 3 marca 2017 roku w Lubomierzu odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy VIII w Narciarstwie Zjazdowym.

Nasze gimnazjum reprezentowali uczniowie Jakub Biernat z klasy IId oraz Krzysztof Krępa z klasy Ic, zajmując wysokie IV i VII miejsca w klasyfikacji chłopców. Gratulujemy zdobytego miejsca i życzymy kolejnych sukcesów.

 

XIV Sport-Specjaliada ZSOI nr 2

Miniona środa (29 listopada 2016r.) była bardzo emocjonująca dla uczniów naszego zespołu szkół.  Tego dnia  odbyła się XIV Sport- Specjaliada ZSOI nr 2. Zawodnicy, w pocie czoła, przygotowywali się do tej imprezy, a u niektórych, emocje przed startem sięgnęły zenitu. Jak zawsze rywalizowali w konkurencjach sprawnościowych, wymagających szybkości, zwinności, celności, równowagi…słowem: DLA KAŻDEGO, COŚ MIŁEGO. Gościliśmy również podopiecznych przedszkoli nr 10 i 122. Małe Zuchy stawiły dzielnie czoła wszystkim wyzwaniom. 
Nieoceniona była pomoc uczniów naszego gimnazjum z klasy II d oraz chłopca z III b. Bardzo sprawnie przeprowadzili konkurencje oraz życzliwie otaczali opieką uczestników. Wykazali się również sprytem podczas przygotowania sali gimnastycznej do zawodów oraz jej uporządkowaniem po ich zakończeniu. 
Szczególne podziękowania kierujemy do naszych Partnerów. Ich wkład pozwolił nam na nagrodzenie zawodników za ich zmagania. W tym roku wsparli nas: Rada Rodziców przy ZSOI nr 2, Urząd Miasta Krakowa, Pan Andrzej Ślęczek, Pan Krzysztof Ostrowski, sklep MEDALE.PL oraz GRUPA  INCO. 
Wszystkim osobom, które włączyły się w organizację naszego przedsięwzięcia serdecznie dziękujemy.
Organizatorzy:
 
Anna Bora
Dorota Franczak
Katarzyna Etterle- Garbacik
Katarzyna Pulchny
Katarzyna Rzeszuto
 

Projekt M & M

14 marca 2016 roku delegacja młodzieży Gimnazjum nr 23 wzięła udział w organizowanym w Tauron Arenie spotkaniu , które miało na celu przygotowanie do Światowych Dni Młodzieży i uwrażliwienie na potrzeby innych.
Projekt M & M (Młodzi i Miłosierdzie) został objęty honorowym patronatem przez Jego Eminencję ks. Kardynała Stanisława Dziwisza, który w spotkaniu uczestniczył. Głównym organizatorem i pomysłodawcą był ks. biskup Grzegorz Ryś. Program projektu był dla młodzieży bardzo atrakcyjny. Występowały grupy hip- hop, raperzy , twórcy młodzieżowych spektakli. Były też rozmowy z ciekawymi ludźmi, którzy zachęcali młodych do czynienia dobra.
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątki i książki oraz poczęstunek, gdyż spotkanie trwało kilka godzin.
Opiekunami młodzieży byli: ks. Grzegorz Grzybowski, Mariola Wiertek, Ewa Baran i Jadwiga Tusiewicz.
 

Nasze Szkoły

1% podatku

DSD - Baner

Szkoła Odkrywców Talentów