Kwesta listopadowa

W dniach 1 i 2 listopada 2015 r członkowie Młodzieżowej Grupy Wsparcia jak co roku kwestowali na rzecz krakowskiego Hospicjum św. Łazarza. We Wszystkich Świętych zbieraliśmy datki na Cmentarzu Pychowickim, zaś w 2 listopada na Cmentarzu Rakowickim. W tym roku krakowianie okazali wielką hojność i życzliwość wobec wolontariuszy. Bardzo dziękujemy za wsparcie. Ze swej strony dziękuję naszej dzielnej młodzieży gimnazjalnej i dwóm absolwentkom: Paulinie Kornaś i Ani Sobeldze za pomoc w organizacji i udział w kweście.
W dni wolne od nauki kwestowali: Karolina Mastela, Magdalena Dudziak, Gabriela Przybylska, Kamil Liszkowski, Katarzyna Syska, Jasmina Chadouli, Adam Jochymek.

 


 

Listopadowa kwesta 2015

W dniach 1 i 2 listopada 2015 r. członkowie Młodzieżowej Grupy Wsparcia będą po raz kolejny  pod opieką Marioli Wiertek uczestniczyć w Kweście Listopadowej zbierając datki na rzecz krakowskiego Hospicjum św. Łazarza na Cmentarzu Pychowickim  i Cmentarzu Rakowickim.

Zapraszamy do wsparcia!

Otrzęsiny 2015

16 października 2015 roku odbyły się  nawiązujące do starej tradycji Uniwersytetu Jagiellońskiego Otrzęsiny klas I. Imprezę przygotowali i przeprowadzili członkowie Młodzieżowej Grupy Wsparcia prowadzonej przez Mariolę Wiertek i Izabelę Nesterską.

Uczniowie klas pierwszych przenieśli się na chwilę w świat celebrytów: śpiewali znane przeboje, rozwiązywali quiz o tematyce filmowej, zaś podczas konkurencji tanecznych pokazali, że mają do siebie dużo dystansu i potrafią  się dobrze  bawić.

Jury bacznie obserwowało ich zmagania. Zwyciężyła klasa IB. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę i  życzymy powodzenia w nowej szkole.

8 Wspaniałych

19 kwietnia 2015 roku w Urzędzie Stołecznego Miasta Krakowa odbył się uroczysty finał XXI edycji Samorządowego Konkursu "8 Wspaniałych" organizowanego pod patronatem honorowym Przezydenta M. Krakowa. Konkurs ma na celu promowanie wśród młodzieży pozytywnych wzorców i nagradza młodzież zajmującą się wolontariatem, oraz działalnością społeczną na rzecz swojego środowiska lokalnego. Wśród nominowanych znależli się przedstawiciele Młodzieżowej Grupy Wsparcia, którzy brali aktywny udział  w  prowadzonych przez nią dzialaniach, kwestowali na rzecz Hospicjum św. Łazarza, organizowali szkolne imprezy oraz z wielkim zaangażowaniem włączyli się w organizację międzynarodowej wymiany ze Szkołą nr 78 we Lwowie.

Przeczytaj, kto został finalistą konkursu

Kwesta - Pychowice 2014

Pychowice po raz 15.

Kwesta Listopadowa na Cmentarzu Pychowickim na rzecz Hospicjum św. Łazarza to dla członków Młodzieżowej Grupy Wsparcia już tradycja.

W Pychowicach wszystko się zaczęło :) I trwa.

Zdjęcia: archiwum Młodzieżowej Grupy Wsparcia.

Nasze Szkoły

1% podatku

DSD - Baner

Szkoła Odkrywców Talentów