LAUREACI XXIV KRAKOWSKIEGO TURNIEJU WIEDZY O MITOLOGII I ANTYKU

 11 grudnia 2017 r. w Centrum Kultury Podgórza odbył się uroczysty finał XXIV Krakowskiego Turnieju Wiedzy o Mitologii i Antyku. Z przyjemnością informujemy o uczennicach naszego Gimnazjum, które wykazały się dużą wiedzą o mitach greckich oraz umiejętnością ilustrowania i recytowania. 
II miejsce w konkursie recytatorskim na interpretację wiersza związanego ze starożytnością otrzymała Katarzyna Piątek z kl. IIc, zaś Magdalena Hojoł i Maja Lipkowska – obie z IIb, zdobyły wyróżnienia. 
Również II miejsce zdobyła Anastasia Zaaliszwili – w kategorii plastycznej na rysunek inspirowany losami Heraklesa. 
W konkursie wiedzowym, wymagającym perfekcyjnej znajomości mitów, historii, sztuki czy teatru greckiego, wykazała się uczennica IIb – Magdalena Hojoł, która uzyskała III miejsce.
 
Naszym laureatkom serdecznie gratulujemy!
 

Nasze Szkoły

1% podatku

DSD - Baner

Szkoła Odkrywców Talentów