Search

Wyniki konkursu SUDOKU 2016

W konkursie brały udział 52 osoby.     Gratuluje Zwycięzcom i Wyróznionym.    Wyniki są zamieszczone na tablicy w segmencie B.

Zapraszam do udziału w kole zainteresowań SUDOKU w przyszłym roku szkolnym.

Ewa Żuławska

 

31 maja 2016 r.

Egzamin praktyczny na Kartę Rowerową

 (sprawdzenie umiejętności jazdy na rowerze)

odbędzie się 31 maja 2016 r. na boisku szkolnym

w obecności przedstawicieli Straży Miejskie.

wg następującego harmonogramu:

klasa 5c godz. 850 - 935

klasa 5a godz. 945 - 1030

klasa 5b godz. 1040 - 1125

rowery21

klasa 5d godz. 1135 - 1220

 

Dla pozostałych uczniów od godz. 1220

                             Egzaminator: mgr Aleksandra Grabowska

 

Wyniki - "Odjazdowy Dzieciak"

STARS    UWAGA, UWAGA !

 KONKURS ROWEROWY

„ODJAZDOWY DZIECIAK”

ROZPOCZĘTY

KTO DO SZKOŁY NAJCZĘŚCIEJ BĘDZIE PRZYJEŻDŻAŁ NA ROWERZE – TEN NAGRODĘ GŁÓWNĄ ZABIERZE …

patrz (plik PDF) regulamin konkursu rowerowego "ODJAZDOWY  DZIECIAK"

Wyniki:

Czytaj więcej...

Zebrania z rodzicami przyszłorocznych Pierwszaków

Zebranie dla rodziców uczniów rozpoczynających naukę

w klasie pierwszej Szkoły Podstawowej nr 151

w roku szkolnym 2016/2017 odbędzie się

9 czerwca o godzinie 17:00.

Przypominamy o konieczności doniesienia zdjęcia do legitymacji oraz "bilansu sześciolatka".

Zebranie z rodzicami odbędzie się 19 maja 2016r.

Zebranie z rodzicami  odbędzie  się 19 maja 2016r.

Klasy 0 - 3 o godz. 17.30

Klasy 4 – 6 o godz. 18.00

Serdecznie zapraszamy rodziców :)    przydział sal plik (PDF)

 Drodzy Państwo!
W dniu 19.05.2016r. od godziny 17.00, na czas zebrań z rodzicami zapewniamy opiekę nad dziećmi w świetlicy szkolnej.
Serdecznie zachęcam rodziców uczniów SP nr151 do pozostawienia swoich pociech pod opieką nauczyciela ZSOI 2 oraz wolontariuszy z naszego gimnazjum.
                mgr Gabriela Tatarczyńska

 

XIX Święto Ulicy Lipińskiego

XIX ŚWIĘTO ULICY LIPIŃSKIEGO odbędzie się 4 czerwca 2016 roku

pod hasłem - "Książka uczy, bawi..."

od godz. 9.00  do 12.00

 Serdecznie zapraszamy całą społeczność szkolną i lokalną wraz z rodzinami.

czytaj plik (PDF) REGULAMIN KONKURSU NA NAJBARDZIEJ ORYGINALNĄ KSIĄŻKĘ PRZYGOTOWANĄ W RAMACH ŚWIĘTA ULICY LIPIŃSKIEGO

 

Konkurs - na najlepszą pracę projektową pt. MY FAVOURITE ANIMALS

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie z języka angielskiego na najlepszą pracę projektową pt. MY FAVOURITE ANIMALS dla uczniów klas pierwszych SP nr151

# Głównym celem konkursu jest rozwijanie motywacji do nauki języków obcych, doskonalenie umiejętności językowych, rozwój umiejętności plastycznych uczniów, szukanie odpowiednich środków wyrazu, rozpowszechnianie wśród uczniów różnych technik plastycznych oraz rozwijanie wrażliwości twórczej.
# Przy ocenie prac Jury będzie brało pod uwagę:
# Samodzielność i pomysłowość wykonania projektu.
# Zgodność pracy z tematem.
# Poprawność językową.
# Estetykę wykonania.
Prace prosimy przynosić nauczycielom uczącym języka angielskiego w klasach pierwszych do 27 maja 2016r.
Zapraszamy wszystkich pierwszoklasistów do udziału w konkursie!
mgr A. Szczepaniak, mgr W. Machinko
 

Wyniki - Świetlik 2016

Wyniki uczniów startujących w IX Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik

(czytaj - pllik PDF)

 

Półfinał Konkursu "PRAWO I MY"

W dniu 10 maja odbył się w  Szkole Podstawowej nr 123 ul. Okólna 16 półfinał konkursu "Prawo i My".
Oto drużyna -Nina Bil, Zofia Marzec, Jan Jurkiewicz

Trzymamy kciuki za naszą drużynę!

 

Szkolne Rozgrywki SUDOKU 2016

konkurs sudoku

WYNIKI KONKURSU EKOLOGICZNO-PRZYRODNICZEGO

WYNIKI KONKURSU EKOLOGICZNO-PRZYRODNICZEGO

W SZKOLE PODSTAWOWEJ Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 151

DLA KLAS I – III

ROK SZKOLNY 2015/2016

Przedstawiciele klas pierwszych rywalizowali w dniu 26.04.2016r.

1 MIEJSCE: KLASA 1E i 1C

2 MIEJSCE: KLASA 1B i 1D

3 MIEJSCE: KLASA 1A

KLASY DRUGIE I TRZECIE PISAŁY TEST W DNIU 28.04.2016r..

WŚRÓD KLAS DRUGICH:

1 MIEJSCE BARBARA SERAFIN klasa 2c

2 MIEJSCE JAKUB KORDAS klasa 2d

3 MIEJSCE ALEKSANDRA NIEWITAŁA klasa 2c

WŚRÓD KLAS TRZECIECH:

1 MIEJSCE WOJCIECH RACZYŃSKI klasa 3a

2 MIEJSCE FILIP KOTARBA klasa 3c

                   ALBERT LEŚNIEWSKI klasa 3a

3 MIEJSCE JAN TRĘBUSIEWICZ klasa 3b

Zwycięzcom gratuluję szerokiej i rozległej wiedzy ekologicznej
i przyrodniczej.  Wszystkim uczestnikom dziękuję za przygotowanie
i zaangażowanie. Życzę wszystkim samych sukcesów.

Organizator:  mgr Beata Żądło

Akcja Lato 2016

plakat

Odjazdowy dzieciak od 9 -25 maja

STARS                                  UWAGA, UWAGA !

OGŁASZAMY KONKURS ROWEROWY

„ODJAZDOWY DZIECIAK”

KTO DO SZKOŁY NAJCZĘŚCIEJ BĘDZIE PRZYJEŻDŻAŁ NA ROWERZE – TEN NAGRODĘ GŁÓWNĄ ZABIERZE …

Czytaj więcej...

Wyniki konkursów „KRAKÓW- MOJE MIASTO” oraz „KRAKOWSKA ÓSEMKA - MOJA DZIELNICA”

27 kwietnia 2016 roku, zgodnie z tradycją lat poprzednich, konkursy „KRAKÓW- MOJE MIASTO” oraz „KRAKOWSKA ÓSEMKA- MOJA DZIELNICA” odbyły się w naszej Szkole. Wzięli w nich udział reprezentanci Szkół Podstawowych Dzielnicy VIII: SP nr 53, SP nr 62, SP nr 66, SP nr 133, SP nr 151 w sumie 40 uczestników, w tym 28 uczniów klas I-III oraz 12 uczniów klas IV-VI. Konkursy te odbyły się POD PATRONATEM ZARZĄDU DZIELNICY VIII oraz CENTRUM MŁODZIEZY IM. DR. HENRYKA JORDANA. Organizatorami ww. konkursów były: mgr Maria Batko – Kotaś, mgr Magdalena Biesiadecka oraz mgr Elżbieta Klecha.

Oto wyniki konkursów. Na rozdanie nagród zapraszamy WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW 11 maja na godz. 11.40 do auli ZSOI nr 2.

WYNIKI 14. EDYCJI KONKURSU

„KRAKÓW- MOJE MIASTO” KL. 1-3

ROK SZKOLNY 2015/2016

Lp. Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Klasa
  I BARTOSZ KOPYT, KRYSTYNA TARARUCH 151 1
  II JERZY BAŁAGA, BARTOSZ DATKA 53 1
  III ANNA LESZCZYŃSKA, AMELIA PIECZARA 66 1
  WYRÓŻNIENIE JULIA SHEREMETA, MARIA TRELA-IDZIK 62 1
  WYRÓŻNIENIE HANNA CITAK, JAKUB KUCHAREK 133 1
  I FRANCISZEK PIETRAS, JAN PIETRAS 151 2
  II KORNELIA CIASK, RITA RAJCA 133 2
  III KRZYSZTOF KANTOR, MICHAŁ KOTLARZ 66 2
  WYRÓŻNIENIE DOMINIKA PADOŁ, ŁUCJA PLAŻUK 62 2
  I NADIA TOBABEN, ALICJA TWORZYDŁO 133 3
  I JOANNA KORNIAK, WOJCIECH WAIS 151 3
  II MIŁOSZ BOBKA, JAKUB TRACZ 53 3
  III KAROLNA ADAMIK, JULIA WIEKIERA 66 3
  WYRÓŻNIENIE ANTONI BIEDROŃ, WOJCIECH UZAR 62 3

 

WYNIKI 7. EDYCJI KONKURSU

„KRAKOWSKA ÓSEMKA- MOJA DZIELNICA” KL. 4-6

ROK SZKOLNY 2015/2016

Lp. Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Klasa
  I JULIA GAŁĄZKA 133 5
  II ANNA DYMSKA 62 5
  III ZOFIA PRZYBYLSKA 133 5
  WYRÓŻNIENIE WERONIKA ZIELIŃSKA 133 5
  WYRÓŻNIENIE KACPER ROSNER 62 5
  Udział MATEUSZ KIEJKO-KUTRZEBA 151 6
  Udział MATEUSZ KRAUSE 151 6
  Udział KAMIL TOMCZYK 66 5
  Udział MAKSYMILIAN ŻYŁKO 62 5
  Udział WIKTORIA JASTRZĘBSKA 66 5
  Udział JAN CYRAN 66 6
  Udział MATEUSZ WĄWOŹNY 151 6

Multimedialny Konkurs Wiedzy o Wyspach Brytyjskich dla klas VI

W konkursie brały udział trzyosobowe drużyny reprezentujące jedną szkołę podstawową. Rywalizacja przebiegała w kategorii indywidualnej i drużynowej, a do konkursu przystąpiło 57 uczniów z 19 szkół podstawowych.

Uczniowie: Julia Czarny z kl. 6c, Gabriela Trela z kl.6c, Tomek Lyons z kl.6a - zajęli drugie miejsce w kategorii drużynowej.

Tomasz Lyons z  kl. 6a - wyróżnienie w kategorii rywalizacji indywidualnej.

                                                                      Opiekun: mgr Weronika Machinko

Konsultacje 28 kwietnia 2016r

Serdecznie zapraszamy rodziców na konsultacje  w dniu 28 kwietnia 2016r.

przydział sal patrz (plik PDF)

 

XII edycja konkursu „Język to najkrótsza droga do świata”)

Mamy przyjemność poinformować, że Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza” przy ul. Reymonta 18 postanowił wyróżnić i nagrodzić uczennice naszej szkoły za najlepsze prace plastyczne w międzynarodowym konkursie językowo- plastycznym „Jedz zdrowo, żyj kolorowo” (temat XII edycji konkursu „Język to najkrótsza droga do świata”).

W zmaganiach konkursowych uczestniczyło 206 uczniów z 22 szkół zarówno z Polski jak       i z zagranicy, w dwóch grupach wiekowych: uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjaliści. Zaledwie 31 uczestników zakwalifikowało się do ścisłego finału.

Nasze laureatki to: Aleksandra Tkaczyk z kl. 3b oraz Anita Studnicka z kl. 5b

                                                Serdecznie gratulujemy!

Opiekunowie: mgr Weronika Machinko, mgr Magdalena Marzec

 

Uniwersytet na Ruczaju - Czytanie to wartość

  Nauczyciele, psychologowie i rodzice - wszyscy wołają: "Czytajcie!", a odzew dzieci i młodzieży brzmi: a po co mamy to robić? Większość woli ,,pójść na skróty” i skorzystać z gotowych rozwiązań. I nie wiedzą jak wielką przyjemność daje możliwość tworzenia własnych wyobrażeń!

W czasie spotkania, które poprowadzi Pani mgr Wanda Bukowczan z Wojewódzkiej Biblioteki Pedagogicznej w Krakowie będzie możliwość porozmawiania o wpływie czytania na rozwój dzieci i młodzieży, książkach naszych marzeń oraz poznać przykładowe tytuły wymarzonych książek przez dzieci.

Na spotkanie zapraszamy szczególnie rodziców uczniów z klas 1-6 szkoły podstawowej 28 kwietnia o godz. 17:15.

 

Szkolny Masowy Przejazd Rowerowy już za nami!

           Przejazd rowerowy za nami pogoda dopisała :) :):)

W sobotę - 23 kwietnia 2016r. grupa uczniów z rodzicami i nauczycielami, w ramach realizacji zadań projektu STARS, promującym poruszanie się na rowerze pokonała trasę: łąki przy Ogrodzie Doświadczeń - Al. Pokoju – rondo Grzegórzeckie – al. Powstania Warszawskiego – rondo Mogilskie – ul. Lubomirskiego – ul. Stwosza – tunel św. Rafała Kalinowskiego – ul. Pawia – al. Słowackiego – al. Mickiewicza – al. 3 Maja – Błonia

Przejazd był organizowany przez Stowarzyszenie Kraków Miastem Rowerów.

W ten sposób rozpoczęliśmy sezon rowerowy i pokazaliśmy, że w rowerze siła!

Pogoda nam sprzyjała. Najmłodsza uczestniczka naszej grupy miała 2 latka :)

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólną przejażdżkę i zapraszamy do udziału w kolejnych zadaniach projektu STARS (informacje wkrótce).

Opiekunowie projektu STARS

  

  

STARS23.04.2016 - wyjeżdżamy w miasto już w sobotę!  Ostatnie informacje i wskazówki.

            Szczegóły dotyczące punktu zbiórki, trasy oraz regulaminu przejazdu patrz plik (PDF)

             Trzymajmy wszyscy kciuki za pogodę i do zobaczenia!

mapatytuu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lista laureatów Konkursu Anglojęzycznego pt. ‘My Room” dla klas II SP

W Konkursie plastyczno - językowym pt. „My Room”,Jury postanowiło wyróżnić następujące osoby:

I miejsce: Alicja Gawlik oraz Vadim Pavlenko z kl. 2b

II miejsce: Barbara Serafin oraz Kamila Zembroń z kl. 2c

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów w nauce oraz zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w kolejnych konkursach językowych.

Organizatorzy konkursu:

mgr Agnieszka Szczepaniak

mgr Magdalena Marzec