Search

ROK SZKOLNY 2009/2010 - SUKCESY UCZNIÓW

- nauczycieli - 65 w tym (dyplomowanych - 45, mianowanych - 6, kontraktowych - 7, stażystów - 8)
Uczniów - 365 .
_____________________________________________________

VII Międzyszkolny Konkurs Grafiki Komputerowej - (organizator: ZSO nr 35 w Krakowie ul. Mirtowa 2)

IV miejsce - Małgorzata Niezgoda - kl. 5c

Opiekun: mgr Aleksandra Grabowska
_______________________________________________________

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii - "Anglia" - (organizator: Szkoła Podstawowa nr 40)

II miejsce - Jaromir Wojakowicz - kl. 5c

wyróżniony - Patryk Śmiłek - kl. 5c

Opiekun: mgr Weronika Machinko, mgr Maria Marzec
_______________________________________________________

Konkurs Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego - (organizator: Wojewódzka Komenda Policji w Krakowie )

druzyna:
XX miejsce - Grzegorz Słupek , Piort Szczerbiński i Stanisław Żuławski kl. 6b

Opiekun: mgr Aleksandra Grabowska
_______________________________________________________

Konkurs "Bezpiecznie w domu, w szkole i na ulicy" - (organizator: Rada i Dzarząd Dzielnicy VIII Dębniki )

uczniowie z klas od V do VI
III miejsce - Patryk Śmiłek kl. 5c i Jaromir Wojakowicz kl. 5c

Opiekun: mgr Aleksandra Grabowska
_______________________________________________________

Ogólnopolski Konkurs j. angielskiego - FOX 2010 - (organizator: Regionalne Stowarzyszenie Oświatowe "Kaganek" oraz regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli WOM w Bielsku-Białej pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersyteyu Jagiellońskiego)

XIII miejsce w województwie dla klas piątych Sonia Wittek - kl. 5c

XX miejsce w województwie dla klas szóstych Jakub Kotaś - kl. 6b

III miejsce w województwie dla klas czwartych Michał Piątek - kl. 4b

VI miejsce w województwie dla klas czwartych Agnieszka Kapusta - kl. 4b

Opiekun: mgr Weronika Machinko, mgr Beata Dańda
_______________________________________________________

Konkurs "Bezpiecznie w domu, w szkole i na ulicy" - (organizator: Rada i Dzarząd Dzielnicy VIII Dębniki )

uczniowie z klas od I do IV
III miejsce - Michał Piątek kl. 4b i Mateusz Obszański kl. 4b

Opiekun: mgr Aleksandra Grabowska
_______________________________________________________

Wojewódzki Konkurs Biblijny "Przypowieści Jezusa" - (organizator: Kuratorium Oświaty w Krakowie)

finaliści: Edyta Żelazko kl. 4b i Pioptr Doncer kl.4b

Opiekun: siostra Christella
_______________________________________________________

Konkurs Plastyczny "Jesienna Ikebana" - (organizator: Dom Kultury Kostrze)

I miejsce - Wiktoria Przedwojewska kl.1c
III miejsce - Katrina Połosenko kl. 1c

Opiekun: mgr Barbara Wild, mgr Agnieszka Kuchnia-Wołosiewicz
_______________________________________________________

Ogólnopolski Konkurs j. angielskiego - English High Flier

XII miejsce w województwie w klasach piątych Sonia Wittek - kl. 5c

Opiekun: mgr Beata Dańda

XII miejsce w województwie w klasach szóstych Jakub Kotaś - kl. 6b

Opiekun: mgr Weronika Machinko
_______________________________________________________

IV Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr - (organizator: Wydział Matematyki i Informatyki UMK, Toruń – WMiI UMK, VULCAN, Wrocław )- odbyły się w Polsce w dniu 13 listopada 2009 roku

Wyniki naszych uczniów:

1) Piotr Szczerbinski     - kl. 6b - 98 pkt.
2) Tomasz Zawadzki     - kl. 5a - 94 pkt.
3) Stanisław Żuławski  - kl. 6b - 79 pkt.
4) Grzegorz Murzański - kl. 6b - 74 pkt.
5) Jan Tryba                    - kl. 6b - 71 pkt.
6) Adrianna Schneider  - kl. 6a - 59 pkt.
7) Karolina Bojar             - kl. 6a - 59 pkt.

Opiekun: mgr Aleksandra Grabowska
_______________________________________________________

Konkurs Recytatorski „Poezja Polska XX i XXI wieku”– (organizator: Dom Kultury Podgórze)

I miejsce - Adrianna Schneider kl. 6a

Opiekun: mgr Małgorzata Dudek
_______________________________________________________

VI I Wiosenne zmagania z językiem polskim - (organizator: Dom Kultury Podgórze)
I miejsce – Łucja Urbanowska, Tomasz Zawadzki kl. 5a

Opiekun: mgr Małgorzata Kubicka

I miejsce – Karolina Bojar kl. 6a
opiekun: mgr Anita Oczko Cieśla

III miejsce – Zofia Migdał, Tomasz Pulanecki kl.5a
opiekun: mgr Małgorzata Kubicka

III miejsce – Kamila Nawara, Kinga Janosz kl. 5a
opiekun: mgr Małgorzata Dudek

III miejsce – Adrianna Schneider kl. 6a
opiekun: mgr Anita Oczko Cieśla

Wyróżnienia :

Edyta Żelazko, Piotr Doncer kl. 4b
opiekun: mgr Anita Oczko Cieśla

Patrycja Grabowska, Małgorzata Brojek kl. 4a
opiekun: mgr Małgorzata Kubicka

Magdalena Lelek, Jaromir Wojakowicz kl. 5a
opiekun: mgr Małgorzata Dudek
_______________________________________________________

Konkurs „Cudowny świat baśni” - (organizator: Dom Kultury Podgórze)

Klasy pierwsze
V miejsce – Katarzyna Kucharzyk, Jan Krzynówek, Wiktoria Sulikowska – kl. 1c

Wyróżnienie – Kaja Ossowska – kl. 1c

opiekun : mgr Barbara Wild, mgr Agnieszka Kuchnia – Wołosiewicz

Klasy drugie
I miejsce – Barbara Doncer, kl. 2c
II miejsce – Kamil Nieć, kl. 2c
IV miejsce – Justyna Gębołyś, kl. 2c
Wyróżnienie- Ola Barnaś kl. 2c

Opiekun: mgr Maria Batko-Kotaś, MałgorzataPerzanowska

Klasy czwarte
II miejsce – Edyta Żelazko kl. 4b
V miejsce – Agnieszka Kapusta kl. 4b
Wyróżnienie – Katarzyna Bojar kl. 4b

opiekun: mgr Anita Oczko – Cieśla

Wyróżnienie – Zuzanna Bochyńska kl. 4c
Wyróżnienie – Aleksandra Raczyńska kl. 4c

opiekun: mgr Małgorzata Kubicka
_______________________________________________________

XVI Krakowski Turniej Wiedzy o Mitologii i Antyku - (organizator: Dom Kultury Podgórze)

Wyróżnienie – Aleksy Ziółek kl. 5a

opiekun: mgr Ewa Rewilak
_______________________________________________________

III Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas III - (organizator: Szkoła Podstawowa nr 18)

II miejsce – Karolina Jelonek kl. 3b

opiekun: mgr Joanna Gabriel
_______________________________________________________

Międzyszkolny Konkurs Języka Niemieckiego PSNJN” Mein Tier – Mein Freund” (organizator: Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego Oddział w Krakowie)

II miejsce – Zofia Migdał kl. 5a

III miejsce – Ignacy Safiński kl. 5c

opiekun: mgr Izabela Bukowczan
_______________________________________________________

Międzynarodowy Konkurs „ Kangur Matematyczny”

Wynik bardzo dobry – Zawadzki Tomasz kl.5a
Wyróżnienie – Śmiłek Patryk kl. 5c
Wyróżnienie – Piekarska Monika kl. 5c
Wyróżnienie – Obszański Mateusz kl. 4b
Wyróżnienie – Kapusta Agnieszka kl.4b
Wyróżnienie- Sałach Maciej kl. 4b

opiekun: mgr Elzbieta Zawadowicz-Hadro, mgr Wiesława Kałużny
_______________________________________________________

Alfik matematyczny

Wyróżnienie – Maciej Sałach kl. 4b
Wyróżnienie - Patryk Śmiłek kl. 5c

opiekun: mgr Elzbieta Zawadowicz-Hadro, mgr Wiesława Kałużny
_______________________________________________________

Konkurs Matematyczny Kangurek (organizator: Towarzystwo Upowszechnienia Wiedzy i Nauk Matematycznych-Toruń)
bardzo dobry wynik – Barbara Doncer kl. 2c

opiekun: mgr Maria Batko–Kotaś, MałgorzataPerzanowska
_______________________________________________________

V Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „ Mały kangurek” (organizator: ZSOI nr3)

I miejsce - Barbara Doncer kl. 2c

I miejsce – Paweł Bonarek kl. 2c

opiekun: Maria Batko - Kotaś, Małgorzata Perzanowska
_______________________________________________________

VIII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy „Kraków moje miasto” – (organizator: Szkoła Podstawowa nr151)

Klasy I
II miejsce – Michał Gackowski, Julia Słupek kl. 1b

Klasy II
II miejsce – Barbara Doncer, Justyna Gębołyś kl. 2c

Klasy III
II miejsce – Paulina Szumiec, Jakub Kamiński, kl. 3b
III miejsce – Kuba Piątkowski, Konrad Domagała kl. 3c

opiekun: Maria Batko - Kotaś, mgr Magdalena Biesiadecka, mgr Elżbieta Klecha
_______________________________________________________

II Międzyszkolny Konkurs Wiedzy „ Moja Dzielnica” – (organizator: Szkoła Podstawowa nr151)

III miejsce - Karolina Bojar kl. 6a

opiekun: Maria Batko - Kotaś, mgr Magdalena Biesiadecka, mgr Elżbieta Klecha
_______________________________________________________

Konkurs pięknego czytania – (organizator: TNBSP Oddział w Krakowie, WBP w Krakowie)

Wicemistrz czytania – Adrianna Schneider kl. 6a

opiekun: mgr Maria Głowacka
_______________________________________________________

V Wojewódzki Konkurs Ortograficzny „ Mistrz ortografii” – (organizator: Szkoła Podstawowa nr158)

Wyróżnienie – Paulina Szumiec kl. 3b

opiekun: mgr Elżbieta Klecha, mgr Magdalena Biesiadecka
_______________________________________________________

Przedstawienie jasełkowe – (organizator: Dom Kultury Podgórze)

III miejsce – klasa 4b

opiekun: mgr Iwona Mikrut, siostra A. Bryl-Christella
_______________________________________________________

Małopolski Konkurs Plastyczny „Wielkanocna Kartka” – (organizator: Dom Kultury Podgórze)

Wyróżnienie :

Dawid Rogóż , Maja Garbacik kl. 3b

opiekun: mgr Elżbieta Klecha, mgr Magdalena Biesiadecka
_______________________________________________________

Ogólnopolski Międzyświetlicowy Konkurs na pisankę wielkanocną

II miejsce – Anna Kapustka kl. 1b

III miejse – Wiktoria Sulikowska kl.1c

Wyróżnienie – Julia Szpiczakowska kl.2b

opiekun: mgr Barbara Baran
_______________________________________________________

Konkurs plastyczny „Umiem pomagać” (organizator: ZSOI nr2)

Wyróżniający udział – Michał Woźny kl.3a

Wyróżniający udział – Alicja Kwaśniewska kl. 2b

opiekun: mgr Danuta Malada
_______________________________________________________

XXIII Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych - (organizator: Stowarzyszenie Sztuki i Edukacji Artystycznej)

wyróżnienie – Patryk Śmiłek kl. 5c

opiekun: mgr Agnieszka Jamioł
_______________________________________________________

Konkurs „Rozśpiewana Wola” (organizator: Rada Dzielnicy XI, Dom Kultury Podgórze, KO Wola Duchacka-Wschód )

wyróżnienie – Patryk Śmiłek kl. 5c

opiekun: mgr Agnieszka Jamioł
_______________________________________________________

Dzielnica VIII

Lekkoatletyka
III miejsce – dziewczęta
III miejsce – chłopcy

opiekun: mgr Anna Bora, mgr Paweł Wronicz, mgr Beata Burliga
_______________________________________________________

Dzielnica VIII

Koszykówka

III miejsce – dziewczęta

IV miejsce – chłopcy

opiekun: mgr Paweł Wronicz,
_______________________________________________________

Dzielnica VIII

Piłka nożna

I miejsce – chłopcy

opiekun: mgr Beata Burliga
_______________________________________________________

Dzielnica Podgórze

Koszykówka

IV miejsce – dziewczęta

IV miejsce – chłopcy

opiekun: mgr Paweł Wronicz,
_______________________________________________________

Dzielnica Podgórze

Lekkoatletyka

II miejsce – dziewczęta

opiekun: mgr Anna Bora
_______________________________________________________

Dzielnica Podgórze

klasyfikacja indywidualna

I miejsce – Ada Schneider kl.6a

opiekun: mgr Paweł Wronicz,
_______________________________________________________

Dzielnica Podgórze

Piłka ręczna

III miejsce – dziewczęta

opiekun: mgr Anna Bora
_______________________________________________________

Koszykarska Wiosna 2010

II miejsce

opiekun: mgr Paweł Wronicz,
_______________________________________________________

MISTRZOSTWA KRAKOWA W BIEGU NA ORIENTACJĘ W GRUPIE K - 10

I miejsce – Maja Garbacik kl.3b

opiekun: mgr Elżbieta Klecha, mgr Magdalena Biesiadecka
_______________________________________________________

MISTRZOSTWA CHRZANOWA W BIEGU NA ORIENTACJĘ W GRUPIE K – 10

III miejsce – Maja Garbacik kl. 3b

opiekun: mgr Elżbieta Klecha, mgr Magdalena Biesiadecka
______________________________________________________

MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI W SPRINTERSKIM BIEGU NA ORIENTACJĘ K - 10

II miejsce – Maja Garbacik kl. 3b

opiekun: mgr Elżbieta Klecha, mgr Magdalena Biesiadecka
______________________________________________________

Konkurs pięknego czytania (organizator: mgr Maria Głowacka, mgr Małgorzata Dudek, mgr Małgorzata Kubicka, mgr Anita Oczko- Cieśla)

Klasy drugie
I miejsce – Agata Woźniczka kl. 2b
II miejsce – Mateusz Łysiak kl. 2a
III miejsce – Magdalena Zając kl. 2a Barbara Doncer kl. 2c

Wyróżnienie : Julia Szpiczakowska kl. 2b Justyna Gębołyś kl. 2c

Klasy trzecie
I miejsce – Karolina Jelonek kl. 3b III miejsce – Damian Goliszewski kl. 3c
Wyróżnienie : Kinga Gwiazda kl. 3a, John Lyons kl. 3a, Jan Dyduch kl. 3c

Klasy czwarte
I miejsce– Marcin Piętka kl. 4b
II miejsce –Aleksandra Raczyńska kl. 4c
III miejsce –Agnieszka Kapusta kl. 4b Aleksandra Kurek kl. 4c

Klasy piąte
I miejsce – Patryk Śmiłek kl.5c
II miejsce – Natalia Janeczek kl. 5b
III miejsce – Milena Prusek kl. 5a

Klasy szóste
I miejsce – Adrianna Schneider kl. 6a
II miejsce – Karolina Bojar kl. 6a Piotr Szczerbiński kl. 6b
III miejsce – Eliza Rutkowska kl. 6c

opiekun: mgr Maria Głowacka, mgr Małgorzata Dudek, mgr Małgorzata Kubicka, mgr Anita Oczko- Cieśla
______________________________________________________

Konkurs na „ Wiersz o Szkole” – (organizator: Szkola Podstawowa nr151)

I miejsce – Julia Szpiczakowska kl. 2b

opiekun: mgr Krystyna Mazan
______________________________________________________

Konkurs plastyczny „Fryderyk Chopin” (organizator: mgr Maria Głowacka, mgr Elżbieta Turek)

Klasy 1-3
I miejsce - Julia Słupek 1b Dawid Rogóż 3b
II miejsce - Milena Kulikowska 1b Łukasz Indyk 3b
III miejsce - Monika Cybula 1b Jakub Kamiński 3b
Wyróżnienia - Anna Kapustka 1b, Jakub Kwiatek 1b, Justyna Longawa 1b, Jakub Soja 1b, Kaja Ossowska 1c, Wiktoria Payne 3b, Paulina Szumiec 3b, Dominika Woch 3b

Klasy 4-6
I miejsce – Katarzyna Bojar 6a
II miejsce – Joanna Czosnowska 6a
III miejsce – Edyta Żelazko 4b
Wyróżnienie – Zuzanna Bochyńska 4c

opiekun: mgr Maria Głowacka, mgr Elżbieta Turek
______________________________________________________

„Matematyka w praktyce” (organizator: mgr Wiesława Kałużny, mgr Elżbieta Zawadowicz- Hadro)

I miejsce – Patryk Śmiłek kl. 5c

II miejsce- Tomasz Zawadzki kl.5a

III miejsce – Monika Piekarska kl. 5c

opiekun: mgr Wiesława Kałużny, mgr Elżbieta Zawadowicz- Hadro
_______________________________________________________