Search

ROK SZKOLNY 2010/2011 - SUKCESY UCZNIÓW 

- nauczycieli - 65 w tym (dyplomowanych - 45, mianowanych - 6, kontraktowych - 7, stażystów - 8)
Uczniów - 365 .

___________________________________________________

- Małopolski Konkurs Humanistyczny

finaliści: Agnieszka Kapusta kl.  5b

opiekun A. Oczko-Cieśla

Patryk Śmiłek kl. 6c

Opiekun: mgr Małgorzata Dudek

__________________________________________________

- Małopolski Konkurs Biblijny

laureat - Piotr Doncer  kl. 5b

finaliści - Paulina Szumiec  kl. 4b  i  Zofia Migdał  kl. 6a

Opiekun: s. Christella

_____________________________________________________

- Konkurs Informatyczny "Bóbr"

laurat II miejsca w Polsce  Tomasz Zawadzki  kl. 6a

Opiekun: mgr Aleksandra Grabowska

____________________________________________________

- Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Bezpieczenstwie Ruchu Drogowego

V miejsce drużyna w składzie

Piotr Doncer, Mateusz Obszański i Michał Piątek z kl. 5b

Opiekun: mgr Aleksandra Grabowska

_____________________________________________________

- Małopolski Konkurs Matematyczny

Laureat – Tomasz Zawadzki   kl. 6a

Finalista - Patryk Śmiłek         kl. 6c

Opiekun: mgr Wiesława Kałużny

__________________________________________________

- Konkurs Matematyczny zorganizowany na terenie woj.małopolskiego

"Krakowska Matematyka"

Laureaci:

Klasy czwarte – Michał Woźny -  kl. 4a   I miejsce

Klasy piąte – Mateusz Obszański  i  Maciej Sałach  - kl. 5b

Klasy szóste – Tomasz Zawadzki - kl. 6a i Patryk Śmiłek - kl. 6c

SP nr 151 zajęła II miejsce w województwie

Opiekun: mgr Wiesława Kałużny, mgr Elżbieta Zawadowicz-Hadro

____________________________________________________

- Konkurs Kangur Matematyczny

Kangurek, wynik bardzo dobry uzyskali uczniowie:

-  Michał Gackowski, Kamil Szumiec, Jan Krzynówek, Adam Czosnowski

Maluch – klasy III, wyróżnienie otrzymali uczniowie:

-   Barbara Doncer, Krzysztof Malesa, Paweł Bonarek, Patryk Mitka

Maluch – klasy IV

tytuł Laureata otrzymał uczeń kl. 4a  - Michał Woźny

Beniamin -  klasy V, wyróżnienie otrzymali uczniowie kl. 5b

-   Mateusz Obszański i Agnieszka Kapusta

Beniamin – klasy VI, wynik bardzo dobry otrzymali uczniowie:

- Patryk Śmiłek i Monika Piekarska  kl. 6c

Opiekun: mgr Wiesława Kałużny, mgr Elżbieta Zawadowicz-Hadro

_____________________________________________________

- Konkurs Alfik Matematyczny

-  nagrodę główną zdobył Michał Woźny kl. 4a

-  dyplomy uznania zdobyli uczniowie:

Patryk Śmiłek  kl. 6c  i  Maciej Sałach kl. 5b

Opiekun: mgr Wiesława Kałużny

___________________________________________________

- Alfik humanistyczny 2010 – najlepsze wyniki w szkole

      I m. w kl.3 – Barbara Doncer 3c

      I m. w kl. 4 – Karolina Jelonek IVb (93% możliwych punktów, 5 miejsce w województwie małopolskim,

      16 w kraju)

      II m. w kl. 4 – Jakub Dudek 4a

      I m. w kl. 5 – Agnieszka Kapusta 5b (5 miejsce w województwie małopolskim)

      I m. w kl. 6 – Łucja Urbanowska 6a (15 miejsce w województwie małopolskim)

Opiekun: mgr Małgorzata Dudek

___________________________________________________

- Konkurs "Cudowny świat baśni"

III miejsce - Paulina Szumiec kl. 4b

Opiekun: mgr Małgorzata Dudek 

 

IX miejsce - Michał Woźny kl. 4a

wyróżnienia - Natalia Wiącek kl. 4a

Urszula Murzańska kl. 4a

Kinga Gwiazda kl. 4a

Opiekun: mgr Anita Oczko-Cieśla

___________________________________________________

- Konkurs znajomości powieści "W pustyni i w puszczy"

I miejsce - Agnieszka Kapusta 5b

III miejsce - Edyta Żelazko 5b

Opiekun: mgr Anita Oczko-Cieśla

___________________________________________________

- VIII Wiosenne zmagania z językiem polskim

klasy IV: I miejsce - Michał Woźny kl. 4a

Opiekun: mgr Anita Oczko-Cieśla

II miejsce - Paulina Szumiec kl. 4b

Opiekun: mgr Małgorzata Dudek

wyróżnienia - Kinga Gwiazda kl. 4a

Dawid Piwowarczyk kl. 4a

Opiekun: mgr Anita Oczko-Cieśla

Natalia Tomaszkiewicz kl. 4b

Opiekun: mgr Małgorzata Dudek

Damian Kaniewski kl. 4a

klasy V: wyróżnienie - Edyta Żelazko kl. 5b

Opiekun: mgr Anita Oczko-Cieśla

klasy VI: wyróżnienia - Tomasz Zawadzk kl. 6a

Opiekun: mgr Małgorzata Kubicka

Natalia Janeczek kl. 6b

Opiekun: mgr Anita Oczko-Cieśla

Kamila Nawara kl. 6c

Opiekun: mgr Małgorzata Dudek

Łucja Urbanowska kl. 6a

Kamila Smółka kl. 6a

Opiekun: mgr  Małgorzata Kubicka

Jaromir Wojakowicz kl. 6c

Andrzej Dutkiewicz kl. 6c

Kinga Jasnoszkl. 6c

Opiekun: mgr Małgorzata Dudek

___________________________________________________

- Konkurs pięknego czytania

klasy IV - I miejsce - Paulina Szumiec 4b

II miejsce - Karolina Jelonek 4b

III miejsce - Konrad Domagała 4c

Opiekun: mgr Małgorzata Dudek

klasy V - I miejsce - Agnieszka Kapusta kl. 5b

Opiekun: mgr Anita Oczko-Cieśla

II miejsce - Aleksandra Kurek kl. 5c

Opiekun: mgr Małgorzata Kubicka

III miejsce - Marcin Piętka  kl. 5b

klasy VI - I miejsce - Natalia Janeczek kl. 6b

Opiekun: mgr Anita Oczko-Cieśla

II miejsce - Alina Tadla kl. 6c

Opiekun: mgr Małgorzata Dudek

III miejsce - Zofia Migdał kl. 6a

Opiekun: mgr Małgorzata Kubicka

Ignacy Safiński  kl. 6c

Opiekun: mgr Małgorzata Dudek

___________________________________________________

 - Konkurs Języka Angielskiego English High Flier, Łowcy Talentów- Jersz

Uzyskanie ‘bardzo dobrego’ wyniku 

przez Agnieszkę Kapusta z klasy 5 b (VII miejsce w województwie)

 Łucja Urbanowska  z klasy 6a  (IX miejsce w województwie)

Opiekun: mgr Weronika  Machinko, mgr Beata Dańda

_____________________________________________________

- Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX”, Regionalne Stowarzyszenie Oświatowe Kaganek w Bielsku- Białej

Uzyskanie ‘dobrego’ wyniku przez  Martynę Krzyżańską  z klasy  5a,

Karolinę Trela z klasy 4c oraz Magdalenę Lelek z klasy 6c

Opiekun: mgr Weronika  Machinko, mgr Beata Dańda

_____________________________________________________

- Konkurs piosenki w języku angielskim „Sing with us” (organizator: SP nr 86 w Krakowie)

 wyróżnienie  -  Damian Studnicki z klasy 4b

Opiekun: mgr Weronika Machinko

_____________________________________________________

- Konkurs Test Oxford Plus 17 Edycja - Oxford Educational

Karolina Jelonek z klasy 4b zdobyła maksymalną ilość 100 punktów , stając się tym samym laureatem I stopnia z wyróżnieniem!!!
Karolina Trela z klasy 4c, 96pkt- laureat 1 stopnia
Michał Woźny z klasy 4a, 92pkt- laureat 2 stopnia
Paulina Szumiec z klasy 4b, 88pkt- laureat 3 stopnia
Edyta Żelazko z klasy 5b, 88pkt- laureat 3 stopnia
Łucja Urbanowska z klasy 6a, 88pkt- laureat 3 stopnia
Paulina Andruszkiewicz z klasy 5b, 80pkt- laureat 5 stopnia
Aleksandra Kurek z klasy 5c, 80pkt- laureat 5 stopnia
Patrycja Grabowska z klasy 5a, 80pkt- laureat 5 stopnia
Dawid Piwowarczyk z klasy 4a , 80pkt- laureat 5 stopnia

Opiekun: mgr Weronika  Machinko, mgr Beata Dańda

_____________________________________________________

 - Małopolski Konkurs Przyrodniczy

finaliści - Jaromir Wojakowicz z klasy 6c i Agnieszka Kapusta z klasy 5b

Opiekun: mgr Justyna Czarska

__________________________________________________

- Ogólnopolski Konkurs nauk Przyrodniczych "Świetlik"

Tomasz Zawadzki kl. 6a -wyróżnienie
Mateusz Pyzioł kl. 4b -wyróżnienie
Maja Garbacik kl. 4b -wyróżnienie
Jakub Piątkowski kl. 4c -wyróżnienie
Paulina Szumiec kl. 4b -wyróżnienie
Jakub Dudek kl. 4 a -nagroda pocieszenia
Patryk Hebda kl. 4c -nagroda pocieszenia
Agnieszka Kapusta kl. 5b -nagroda pocieszenia
Jaromir Wojakowicz kl. 6c - nagroda pocieszenia

Opiekun: mgr Justyna Czarska

_____________________________________________________

kl. Ia

Konkurs „Eko- Zabawa”

II miejsce - Z. Misimi, M. Wąwoźny

Konkurs szkolny wiedzy o Krakowie

II  miejsce- Z. Misimi, M. Wąwoźny

Konkurs plastyczny „Mój ulubiony książkowy świat”

I miejsce- A. Kondracki

Do konkursów przygotowały

mgr Iwona Lacheta, mgr  Magdalena Wrona

_____________________________________________________

kl. Ib

- Konkurs szkolny wiedzy o Krakowie

I miejsce – M. Gawarecka, M. Gajecka

- Konkurs międzyszkolny „Kraków moje miasto” SP151 Rada Dzielnicy VIII

I miejsce -  M. Gawarecka, M. Gajecka

- Konkurs „Eko Zabawa”

I miejsce – A. Pagano, M. Gajecka

- Szkolny konkurs recytatorski

I miejsce – J. Pryl

II miejsce  - M. Woch

- Wojewódzki konkurs filmowo – plastyczny „W świecie baśni” org. Pracownia Edukacji Filmowej

Nagrodzone prace

„Król Maciuś I” – A. Pagano, M. Gawarecka

„Przygody Lisa Witalista” – M. Gawarecka

Wyróżnione prace

„Przygody Lisa Witalista” – M. Gawarecka

Do konkursów przygotowały

mgr Elzbieta Klecha mgr  Monika Czekańska – Buła

_____________________________________________________

kl. Ic  

I miejsce w szkolnym konkursie „Nasza klasa pięknie śpiewa”

Konkurs plastyczny „Mój ulubiony książkowy świat”

I miejsce - E. Kosinska

II miejsce – H. Kostka

Wyróżnienie – E. Kwiatek

Do konkursów przygotowała

mgr Renata Raszka

_____________________________________________________

kl. IIa

Konkurs plastyczny „Mój ulubiony książkowy świat”

I miejsce – B. Bobrecki

Szkolny konkurs matematyczny

II miejsce – A. Siwiec

III miejsce – B. Kura

Konkurs Szkolny „Kraków – moje miasto”

III miejsce – B. Kura, A. Stachura

Szkolny Konkurs „Cichego czytania ze zrozumieniem dla klas II”

I miejsce – A. Jurczyńska

II miejsce – A. Siwiec

Konkurs Ekologiczny „Eko –Zabawa”

II miejsce – K. Zdarowska, B. Bobrecki

Szkolny Konkurs Recytatorski

I miejsce - K. Zdarowska

II miejsce – M. Jurczyńska

Konkurs Recytatorski DK Podgórze

Wyróżnienie – B. Bobrecki

Konkurs Plastyczno – Literacki „Zaczytana zakładka” DK ul. Na wrzosach

Wyróżnienie – M. Jurczyńska

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2011”

Wynik bardzo dobry – K. Szumiec

Konkurs pięknego czytania

III miejsce – M. Jurczyńska

Do konkursów przygotowały

mgr Elżbieta Bugajna, mgr Ewa Żuławska

_____________________________________________________

kl. IIb

Konkurs pięknego czytania

II miejsce - Julia Słupek

Konkurs „Cudowny świat baśni” DK Podgórze

III miejsce - Karolina Tataruch

VIII miejsce - Michał Gackowski

IX miejsce- Milena Kulikowska

Wyróżnienie – Katarzyna Kościółek

Konkurs plastyczny „Mój ulubiony bajkowy świat”

II miejsce - Julia Słupek

III miejsce -  Filip Witkowski

Wyróżnienie - Jakub Flaszowski

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

II miejsce -  Karolina Tataruch

Wyróżnienie – Justyna Longawa

Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas II

Mistrz Ortografii – Karolina Tataruch

Konkurs Szkolny „Kraków – moje miasto”

I miejsce – Julia Słupek, Karolina Tataruch

Konkurs Dzielnicowy „Kraków – moje miasto”

I miejsce - Julia Słupek, Karolina Tataruch

Międzyszkolny Konkurs „Mały Kangurek”

II miejsce – Michał Gackowski

III miejsce – Julia Słupek

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2011”

Wynik bardzo dobry – Michał Gackowski, Adam Czosnowski

„Święto Sportu” I miejsce klasa IIb

Konkurs Ekologiczny „Eko –Zabawa”

I miejsce – Julia Słupek, Michał Gackowski

Szkolny Konkurs „Cichego czytania ze zrozumieniem dla klas II”

III miejsce – Anna Kapustka

Do konkursów przygotowały

mgr Anna Lewińska, mgr Katarzyna  Etterle- Garbacik

 _____________________________________________________

 kl. IIc

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2011”

wynik bardzo dobry – J. Krzyżówek

Konkurs Plastyczny „Malowane Bombki” DK Kostrze

III miejsce – K. Połosenko

Wyróżnienia - K. Ossowska, W. Przedwojewska, W. Sulikowska, K. Mryczko

Konkurs pięknego czytania

I miejsce – F. Szybka

Konkurs „Cudowny świat baśni” DK Podgórze

IV miejsce – K. Kucharzyk

VII miejsce – W. Przedwojewska

VIII miejsce J. Krzynówek

Wyróżnienie – W. Sulikowska

Szkolny Konkurs Recytatorski

III – miejsce K. Mryczko

Szkolny konkurs matematyczny

I miejsce – J. Krzyżówek

„Święto Sportu” II miejsce klasa IIc

 Konkurs Szkolny „Kraków – moje miasto”

II miejsce

Konkurs Ekologiczny „Eko –Zabawa”

III miejsce

Do konkursów przygotowały

mgr Barbara Wild, mgr  A. Wołosiewicz – Kuchnia

_____________________________________________________

kl. IIIa

 Bąk Jakub – I miejsce w zjeździe na snowbordzie ogólnopolskich zawodach w Białce Tatrzańskiej

Weronika Kurleto - I miejsce w szkolnym turnieju szachowym

Bartosz Leśniewski – wyróżnienie w szkolnym  konkursie „Moje hobby”

- występ w Domu Kultury Ruczaj w tańcu „Street Dance”

Łysiak Mateusz - I miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim

Makuła Oliwia – IX miejsce w pływaniu klas trzecich w stylu grzbietowym

- występ w tańcu baletowym w Operetce Krakowskiej

Krzysztof Malesa – IV miejsce w międzyszkolnym konkursie języka angielskiego

wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie matematycznym Kangur 2011

Patryk Mitka - wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie matematycznym Kangur 2011

Pasikowski Kacper – III miejsce w małopolskim turnieju piłki nożnej „Borekcup”

Adam Piekarski - I miejsce w Krakowie w turnieju szachowym

-         I miejsce w slalomie gigant w turnieju w Czarnej Górze

-         I miejsce w slalomie gigant w turnieju harcerstwa polskiego

-         I miejsce w tenisie stołowym w turnieju Pasatonalle (Włochy)

-         III miejsce w slalomie gigant w zawodach w Białce Tatrzańskiej

-         IX miejsce w pływaniu klas trzecich w stylu grzbietowym

Jakub Turek - występ w Domu Kultury Ruczaj w tańcu „Street Dance”

III miejsce w konkursie „Kraków - moje miasto”

III miejsce w konkursie ekologicznym „Eko – Zabawa”

III miejsce w konkursie

Do konkursów przygotowały

mgr Beata Żądło, mgr M. Sipowicz/ mgr M. Dąbrowska

_____________________________________________________

kl.  IIIb

Konkurs „Pięknego czytania” 

I miejsce – A. Wodniczka

II miejsce – J. Szpiczakowska
Szkolny Konkurs Recytatorski

II miejsce – A. Wodniczka

III miejsce – J. Szpiczakowska
Konkurs Ekologiczny „Eko –Zabawa”

II miejsce – A. Woźniczka, A. Grabarczyk

Konkurs Szkolny „Kraków – moje miasto”

II miejsce – A. Kocańda, J. Szpiczakowska

Konkurs plastyczny „Mój ulubiony książkowy świat”

I miejsce – W. Flisnik

II miejsce – A. Wodniczka

III miejsce - A. Kwaśniewska

Wyróżnienie – J. Szpiczakowska

Do konkursów przygotowały

mgr Krystyna Mazan  mgr Małgorzata Smorąg / mgr Katarzyna Sołtysik

_____________________________________________________

 kl. IIIc

Wyróżnienie w Międzynarodowym konkursie „Kangur Matematyczny - Barbara Doncer, Paweł Bonarek

Wyróżnienie w Wojewódzkim konkursie wiedzy o Krakowie „Krakusek”

I miejsce w Wojewódzkim konkursie plastycznym „Mój przyjaciel Smok Wawelski” : równorzędne – Kamil Nieć, Karolina Nawrat

Wyróżnienie w Wojewódzkim konkursie plastycznym „Mój przyjaciel Smok Wawelski”-  Barbara Doncer

I miejsce w Wojewódzkim konkursie plastycznym „Mój przyjaciel Smok Wawelski” – nagroda zespołowa za pracę przestrzenną

I miejsce w Wojewódzkim konkursie literackim „Mój przyjaciel Smok Wawelski” – Karolina Nawrat

III miejsce w Międzyszkolnym konkursie „Cudowny świat baśni”- Barbara Doncer

V miejsce w Międzyszkolnym konkursie języka angielskiego klas III  - Barbara Doncer

I miejsce w szkolnym konkursie ekologicznym

 Do konkursów przygotowały

mgr Maria  Batko, mgr Małgorzata Perzanowska

_____________________________________________________