Search

ROK SZKOLNY 2011/2012 - SUKCESY UCZNIÓW

 - nauczycieli - 65 w tym (dyplomowanych - 45, mianowanych - 6, kontraktowych - 7, stażystów - 8)
Uczniów - 365 .

___________________________________________________

- Konkurs Informatyczny "Bóbr"

laurat II miejsca w Polsce  Michał Woźny  kl. 5a

laurat II miejsca w Polsce  Mateusz Obszański  kl. 6a

laurat III miejsca w Polsce  Joanna Wójtowiec  kl. 6a

laurat III miejsca w Polsce  Maciej Sałach  kl. 6a

laurat III miejsca w Polsce  Agnieszka Kapusta  kl. 6a

Opiekun: mgr Aleksandra Grabowska

___________________________________________________

- Małopolski Konkurs Przyrodniczy

laureat - Agnieszka Kapusta kl. 6b

finaliści:  Piotr Doncer kl. 6b, Mateusz Obszański kl. 6b

Opiekun: mgr Justyna Czarska

___________________________________________________

- Krakowski Konkurs Ekologiczny

laureatka VIII miejsca -Agnieszka Kapusta kl. 6b

finalisci - Piotr Doncer kl. 6b Mateusz Obszański kl. 6b

Michał Woźny kl.5a

Opiekun: mgr Justyna Czarska

___________________________________________________

- Międzyszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej"Sing with us"

II miejsce w kategorii duety i zespoły:
Damian Studnicki kl. 5b
Maja Garbacik kl. 5b
Karolina Jelonek kl.  5b
Opiekun: mgr Weronika Machinko
___________________________________________________
- Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego "English High Flier"
Wynik bardzo dobry osiągnęła Karolina Trela z klasy 5c
Opiekun: mgr Weronika Machinko, mgr Beata Dańda
___________________________________________________
- Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego "FOX"
Wynik bardzo dobry:
Karolina Trela kl. 5c
Karolina Jelonek  kl. 5b
Wynik dobry:
Piotr Doncer kl.  6b
Martyna Krzyżańska kl. 6a
Domagała kl. 5c
Opiekun: mgr Weronika Machinko, mgr Beata Dańda 
__________________________________________________

- Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy "Świetlik"

wysoki wynik uzyskali:

Paweł Bonarek kl. 4c
Michał Woźny kl. 5a
Paulina Szumiec kl. 5b
Krzesimir Szwed kl. 6a
Mateusz Obszański kl. 6b

wyróżnienie uzyskali:

Zosia Marzec kl. 1b
Gabrysia Trela kl. 2c
Bartłomiej Kura kl. 3a
Michał Gackowski kl. 3b
Adam Czosnowsk kl.i 3b
Ania Kapustka kl. 3b
Justyna Longawa kl. 3b
Kuba Kwiatek kl. 3b
Kasia Kucharzyk kl. 3c

Opiekun: mgr Justyna Czarska

___________________________________________________

 SUKCESY UCZNIÓW w klasach I - III

 Ia

Konkurs Matematyczny

III miejsce – Karolinka Grzyb

 Konkurs Ekologiczny „Eko –Zabawa”

III  miejsce

 Opiekun: mgr Lucyna Pawlik

___________________________________________________ 

Mał‚opolski Konkurs Humanistyczny

laureatka -  Paulina Szumiec kl. 5b

Opiekun: mgr Małgorzata Dudek

___________________________________________________

Mał‚opolski Konkurs Biblijny

finalistka -  Paulina Szumiec kl. 5b

Opiekun: mgr Agnieszka Zybowska

___________________________________________________

 Ib

 Międzyszkolny konkurs wiedzy "W krainie baśni" DK Podgórze

Wyróżnienie - Zofia Marzec, Łukasz Trawicki,

Udział - Mateusz Wiślański

 Wojewódzki  Konkurs Ortograficzny

Wyróżnienie- Maciej Kawa, Julia Musiał

 Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” Fundacja Uniwersytet  Dzieci

 Wyróżnienie - Zofia Marzec

Święto Sportu

I miejsce  wśród klas I

 Konkurs plastyczny "Szkoła moich marzeń "

II miejsce - Patrycja Jamrozik
Konkurs plastyczny z j. angielskiego

I miejsce - Patrycja Jamrozik

Grafika komputerowa

Wyróżnienie - Jakub Bakalarski

Konkurs interpretacji kolęd

I miejsce wśród klas I

Szkolny Konkurs „Kraków – moje miasto”

II miejsce

Szkolny Konkurs „Nasza klasa pięknie śpiewa” ( Święto ul. Lipińskiego )

Wyróżnienie

Konkurs plastyczny ‘Moja ulubiona książka „ w bibliotece

wyróżnienia: Patrycja Jamrozik, Nina Bil, Martyna Hałucha

Szkolny konkurs matematyczny

II miejsce – Zofia Marzec

Konkurs Ekologiczny „Eko –Zabawa”

IV miejsce

Opiekun: mgr Maria  Batko, mgr Elżbieta Czmielewska

___________________________________________________ 

  I c

 Konkurs rysunkowy „Kim będę za  15 lat – moja ścieżka kariery” pod Patronatem Wojewódzkiego Urzędu Pracy

Udział wzięli: Bałuszek Dagmara, Czarny Natalia, Gawarecka Joanna, Jurkiewicz Jan, Kurleto Oliwia, Matuszkiewicz Norbert, Płaczek Anna, Studnicka Anita, Nitsch Karolina

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Mój przyjaciel  z ulubionej książki

II miejsce – Weronika Kozanecka

III miejsce - Grabowska Natalia

Wyróżnienie – Czarny Natalia, Nitsch Karolina

Udział uczniów w Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik” Fundacja Uniwersytet  Dzieci

Wyróżnienie – Weronika Kozanecka

Szkolny i Międzyszkolny Konkurs „Kraków – moje miasto”

IV miejsce – Natalia czarny, Anita Studnicka

Szkolny „Konkurs Recytatorski”

II miejsce – Weronika Kozanecka, Karolina Nitsch

Konkurs Ekologiczny „Eko –Zabawa”

I miejsce – Joanna Gawarecka, Jan Jurkiewicz

Szkolny konkurs plastyczny – „ Szkoła moich marzeń”

I miejsce – Anna Płaczek,

III miejsce – Anita Studnicka

Konkurs literacki „ Spacer po starym Krakowie”

Wyróżnienie – Weronika Kozanecka

Szkolny Konkurs „Nasza klasa pięknie śpiewa” (Święto ul. Lipińskiego)

III miejsce wśród klas 0 – III

Konkurs „Klub Hobbystów” – wystawa kolekcji rodzinnych

Wyróżnieni – Kamil Dalas, Anita Studnicka

Rekordziści w zbiórkach makulatury

Weronika Kozanecka, Anita Studnicka,

Systematyczni w zbiórkach makulatury

Filip Furmański, Natalia Czarny, Joanna Gawarecka, Anna Płaczek, Jan Jurkiewicz

Nagroda rejs statkiem po Wiśle.

Opiekun: mgr Beata Żądło, mgr Dorota Przebinda 

__________________________________________________

Id

 Szkolny Konkurs „Kraków – moje miasto”

I miejsce – Bartosz Więcek, Magdalena Woźniczka

Konkurs Dzielnicowy „Kraków – moje miasto”

III miejsce - Bartosz Więcek, Magdalena Woźniczka

Szkolny „Konkurs Recytatorski”

I miejsce – Wanesa Zajadlik

III miejsce – Paulina Boroń

Międzyszkolny „Konkurs Recytatorski” ( MDK ul. Grunwaldzka 5 Kraków)

Wyróżnienie – Wanesa Zajadlik

Międzyszkolny Konkurs „Czy znasz Order Uśmiechu?” ( Międzynarodowa Kapituła Orderu Uśmiechu i Muzeum Orderu Uśmiechu w Rabce Zdroju)

Nagroda Główna – Wycieczka do Rabkolandu  w Rabce

Konkurs Ekologiczny „Eko –Zabawa”

II miejsce – Paulina Boroń, Magdalena Woźniczka

Szkolny Konkurs Plastyczny „Szkoła moich marzeń”

Wyróżnienie - Paulina Boroń

Biblioteczny Konkurs Plastyczny „Mój przyjaciel z ulubionej książki”

Wyróżnienie - Paulina Boroń

Konkurs Matematyczny

I miejsce – Szymon Giemzik

Opiekun: mgr Krystyna  Mazan

___________________________________________________ 

IIa

Konkurs Ortograficzny

II miejsce – Mateusz Wąwoźny

Konkurs Matematyczny

I miejsce – Konrad Grzyb

Konkurs Ekologiczny „Eko –Zabawa”

III miejsce

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2012”  klasy II

I miejsce – Mateusz Wąwoźny

Wyróżnienie – Konrad Grzyb

Opiekun: mgr Iwona Lacheta, mgr Magda Wrona

__________________________________________________ 

IIb

Szkolny konkurs  Pięknego czytania

II miejsce -  Natalia Palichleb

Szkolny konkurs  Plastyczny „ Mój przyjaciel z ulubionej książki”

II miejsce -   Maria Gajecka

III miejsce -  Małgorzata  Gawarecka

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny  „Kreska” w ramach konkursu  Stypendiada

Wyróżnienie - Małgorzata Gawarecka i Anna Pagano

Konkurs szkolny wiedzy o Krakowie

I miejsceM. Gawarecka, Krzysztof Sikorski

Konkurs międzyszkolny „Kraków moje miasto” SP151 Rada Dzielnicy VIII

I miejsce -  M. Gawarecka, Krzysztof Sikorski

Konkurs „Eko Zabawa”

II miejsce - Katarzyna Piątek

Szkolny Konkurs Ortograficzny

I miejsce  -  Krzysztof Sikorski

Opiekun: mgr Elzbieta Klecha, mgr Monika Czekańska – Buła

___________________________________________________ 

IIc  

I miejsce w szkolnym konkursie „Nasza klasa pięknie śpiewa”

Konkurs plastyczny „Wiedźmy i Wiedźminki” MDK ul. Beskidzka

I miejsce – Julia Czarny

Wyróżnienie – Stanisław Witkowski

Szkolny „Konkurs Recytatorski”

I miejsce – Julia Czarny

Konkurs Matematyczny

II miejsce – Konrad Włodarczyk

III miejsce – Helena Kostka

Konkurs „Eko Zabawa”

I miejsce wśród klas II

Udział uczniów w Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik” Fundacja Uniwersytet  Dzieci

Wyróżnienie – Gabriela Trela

Konkurs pięknego czytania

I miejsce – Magdalena Fiabiańczyk

Międzyszkolne zawody szachowe

I miejsce – Konrad Włodarczyk

Opiekun: mgr Renata Raszka

___________________________________________________

IIIa

Szkolny Konkurs „Nasza klasa pięknie śpiewa” ( Święto ul. Lipińskiego )

wyróżnienie wśród klas 0 - III

Hojna Wiktor

Wyróżnienie w konkursie grafiki komputerowej „Nasz Patron”

Jurczyńska Maja

I miejsce konkurs „Ekozabawka”

I miejsce konkurs ortograficzny dla klas III – szkolny

I miejsce „Mój przyjaciel z ulubionej książki” – szkolny

III miejsce „Mój przyjaciel z ulubionej książki” - województwo

I miejsce konkurs. Języka angielskiego – szkolny

VII miejsce konkurs. Języka angielskiego - międzyszkolny

Nagroda w konkursie grafiki komputerowej „Nasz Patron”

Siwiec Artur

Nagroda w konkursie grafiki komputerowej „Nasz Patron”

Payne Jack

Wyróżnienie w konkursie grafiki komputerowej „Nasz Patron”

Kura Bartłomiej

III miejsce konkurs „Ekozabawka”

III miejsce konkurs. Języka angielskiego – szkolny

XII miejsce konkurs. Języka angielskiego - międzyszkolny

I miejsce konkurs Ekozabawa dla klas III – szkolny (reprezentacja)

Aleksandra Olchowa

Wyróżnienie „Mój przyjaciel z ulubionej książki” – szkolny

Kamila Zdarowska

I miejsce konkurs recytatorski dla klas III – szkolny

III miejsce konkurs pięknego czytania dla klas III – szkolny

Alicja Stachura

III miejsce konkurs recytatorski dla klas III – szkolny

Wyróżnienie „Szkoła moich marzeń” – plastyczny – szkolny

Wyróżnienie „Mój przyjaciel z ulubionej książki” – szkolny

II miejsce konkurs „Ekozabawka”

Jurkiewicz Bartłomiej

II miejsce turniej piłki nożnej TYMBARK - reprezentacja w drużynie szkolnej

Wiktoria Michalczyk

III miejsce „Ciche czytanie ze zrozumieniem” klasy III

Kamil Szumiec

I miejsce konkurs Eko zabawa dla klas III – szkolny (reprezentacja)

Wyróżnienie w konkursie Kangurek

Opiekun:

mgr Elżbieta Bugajna, mgr  Ewa Żuławska

___________________________________________________ 

IIIb

Międzyszkolny Konkurs „Bezpiecznie w domu, szkole i na ulicy”

II miejsce – Michał Gackowski

Udział uczniów w Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik” Fundacja Uniwersytet  Dzieci

Wyróżnieni uczniowie:

Justyna Longawa, Adam Czosnowski, Anna Kapustka, Jakub Kwiatek, Michał Gackowski,

Pozostali uczniowie:

Karol Haluch, Jakub Biernat, Jakub Soja, Milena Kulikowska, Bartosz Kapustka

Udział uczniów w Konkursie Matematycznym Alfik:

Wyróżnienie -  Michał Gackowski,

Uczestnicy -  Filip Witkowski, Julia Słupek, Aleksander Sawka, Anna Kapustka, Karolina Tataruch

Konkurs Pięknego Czytania

II miejsce – Katarzyna Kościółek

Konkurs wiedzy o ochronie  przeciwpożarowej

I Etap szkolny I miejsce – Julia Słupek

II Etap Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania kryzysowego UMK

IV miejsce – Julia Słupek

Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas III

II miejsce – Karolina Tataruch

Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas III

II miejsce – Adam Czosnowski

Szkolny Konkurs „Nasza klasa pięknie śpiewa” ( Święto ul. Lipińskiego )

II miejsce wśród klas 0 - III

Szkolny Konkurs „Kraków – moje miasto”

I miejsce – Julia Słupek, Michał Gackowski

Konkurs Dzielnicowy „Kraków – moje miasto”

I miejsce - Julia Słupek, Michał Gackowski

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2012” klasyII

Wyróżnienie – Michał Gackowski,

„Święto Sportu” I miejsce klasa IIIb

Konkurs Ekologiczny „Eko –Zabawa”

III miejsce – Jakub Biernat, Karol Haluch

Szkolny Konkurs „Cichego czytania ze zrozumieniem dla klas III”

II miejsce – Karolina Tataruch

Święto Sportu

I miejsce  wśród klas III

Rekordziści w zbiórkach makulatury

Kacper Masny – nagroda rejs statkiem po Wiśle

Międzyszkolne zawody pływackie  klas III Pływalnia KSOS

II miejsce „żabka” – Anna Kapustka

III miejsce „grzbiet” – Anna Kapustka

II miejsce „grzbiet” – Kacper Masny

V miejsce „kraul” – Kacper Masny

V miejsce „grzbiet” – Adam Czosnowski

Pozostali uczniowie zakwalifikowani do zawodów:

Bartosz Kapustka, Filip Witkowski, Aleksander Sawka, Jakub Biernat

Opiekun: mgr Anna Lewińska, mgr Katarzyna Etterle- Garbacik

________________________________________________

IIIc

Konkurs wiedzy o ochronie  przeciwpożarowej

I Etap szkolny III miejsce – Filip Szybka

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangurek

wynik bardzo dobry – Jan Krzynówek,

wyróżnienie – Katarzyna Kucharzyk

Szkolny Konkurs Recytatorski

III – miejsce

„Święto Sportu” III miejsce

Konkurs Szkolny „Kraków – moje miasto”

II miejsce

Konkurs Ekologiczny „Eko –Zabawa”

II miejsce

Ogólnopolski konkurs plastyczny '' Kartka świąteczna''

II miejsce - Wiktoria Sulikowska DK Kostrze

wynik bardzo dobry – Jan Krzynówek,

wyróżnienie – Katarzyna Kucharzyk

Udział uczniów w Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik” Fundacja Uniwersytet  Dzieci

wynik  bardzo dobry – Katarzyna Kucharzyk,

Konkurs Pięknego Czytania

I miejsce –Wiktoria Przedwojewska

Zawody Pływackie Krakowa (kraul)

II miejsce – Wiktoria Sulikowska

Szkolny Konkurs „Nasza klasa pięknie śpiewa” ( Święto ul. Lipińskiego )

II miejsce wśród klas 0 – III

Opiekun: mgr Barbara Wild, mgr Agnieszka Kuchnia - Wołosiewicz

___________________________________________________