Search

ROK SZKOLNY 2014/2015 - SUKCESY UCZNIÓW

Alfik Matematyczny 
klasy drugie - najlepszy wynik uzyskał Filip Kotarba kl. 2a - 116 punktów
klasy trzecie - najlepszy wynik  Alicja Malesa kl. 3b - 121,25 - punktów
klasy czwarte - najlepszy wynik  Bartosz Więcek kl. 4d - 87,5 - punktów
klasy piąte - wyróżnienia otrzymali: Mateusz Wąwoźny kl. 5a - 140 punktów,
Konrad Grzyb kl. 5a - 138,75 punktów i Konrad Włodarczyk kl. 5a - 130 punktów
klasy szóste - wyróżnienia otrzymali: Katarzyna Kucharzyk kl. 6a - 133,75 punktów,
Michał Gackowski kl. 6b - 123,75 punktów i Jan Krzynówek kl. 6c - 120,25 punktów


Opiekun:
mgr Wiesława Kałużny, mgr Elżbieta Zawadowicz-Hadro,
mgr Małgorzata Żarecka, mgr Elżbieta Bugajna

____________________________________________________

Konkurs plastyczno - językowy dla klas VI - na pracę pt. MY LAST HOLIDAY (organizator Sp151)

I miejsce - Monika Cybula  kl.VI b

II miejsce - Julia Słupek  kl. VI b i Jack Payne  kl.VI a,
III miejsce - Agnieszka  Płaczek  kl.VI a i Maja Jurczyńska  kl.VI a,

wyróżnienie  - Bartek Jurkiewicz  kl. VI a

Opiekun: mgr BeataDańda, mgr Ewelina Nowacka
_____________________________________________________
Szkolny konkurs "Cichego czytania ze zrozumieniem dla klas II"
I miejsce - Aleksander Styrna kl. 2c
II miejsce - Julia Daniel kl. 2a
III miejsce -Marta Zawada kl. 2c 
Organizator: mgr Anna Lewińska
_____________________________________________________
Konkurs Wiedzy o Ochronie Przeciwpożarowej (organizator: Urząd Miasta Krakowa)
II miejsce - Szymon Giemzik kl. 4d - nagroda aparat fotograficzny, pendrive.

Opiekun: mgr E. Czmielewska, mgr D. Przebinda
_____________________________________________________
Krakowska Matematyka
laureat - Mateusz Wąwoźny z klasy 5a
laureatka - Katarzyna Kucharzyk z klasy 6a
finalista - Bartłomiej Kura z klasy 6a

finalistka - Emilia Matecka z klasy 4a
Opiekun: mgr Wiesława Kałużny, mgr Elżbieta Zawadowicz-Hadro,
mgr Małgorzata Żarecka,
_____________________________________________________
Małopolski Konkurs Humanistyczny
Finalistka - Karolina Tataruch kl. 6b
Finalistka - Monika Cybula kl. 6b
Finalistka - Katarzyna Kościółek kl. 6b
Opiekun: mgr Anita Oczko-Cieśla
_____________________________________________________
Małopolski Konkurs Języka Angielskiego
Finalistka -Julia Słupek kl. 6b
Finalista - Jack Payne kl. 6a
Opiekun: mgr Beata Dańda
_____________________________________________________
Małopolski Konkurs Matematyczny
Finalistka - Katarzyna Kucharzyk kl. 6a
Finalista - Mateusz Wąwoźny kl. 5a
Opiekun: mgr Elżbieta Zawadowicz- Hadro
_____________________________________________________
KONKURS PRZYRODNICZY „EKO-ZABAWA”

KLAS I - III ROK SZKOLNY 2014/2015

KLASY TRZECIE – konkurs indywidualny

I MIEJSCE – Amelia Lis kl.3a

II MIEJSCE – Alicja Lyons kl.3a

III MIEJSCE – Jagoda Pietras kl.3b

KLASY DRUGIE – konkurs klas

I MIEJSCE – klasa 2a

II MIEJSCE – klasa 2c

III MIEJSCE – klasa 2b

KLASY PIERWSZE – konkurs klas

I MIEJSCE – klasa 1b

II MIEJSCE – klasa 1c

III MIEJSCE – klasa 1d

IV MIEJSCE – klasa 1a

Organizator:mgr Beata Żądło
_____________________________________________________
Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy dla klas trzecich.

„Po nitce do kłębka czyli zagadki detektywistyczne.” (organizator:Szkoła Podstawowa nr 21 w Krakowie)

Wyróżnieni uczniowie, którzy wykazali się bardzo dobrą znajomością lektur to:

- Piotr Lizak z klasy 3a, 

- Filip Obrębski z klasy 3b

 -Matylda Tobiasz z klasy 3a.

Opiekun: mgr Maria Głowacka, mgr Anna Lewińska
_____________________________________________________

Temat konkursu: „Wiem, umiem – jestem superbohaterem”

II miejsce  -  Julia Słupek z kl. 6b

wyróżnienie -  Weronika Kozanecka z kl. 4c

Konkurs polegał na stworzeniu komiksu promującego uczenie się

Opiekun: mgr Katarzyna Kaczor    
_____________________________________________________
Konkursie fotograficznym „Cztery pory roku z rowerem w obiektywie” etap II   „Zima z rowerem”
 I miejsca -  Filip Obrębski z klasy 3b   i  Melania Siemieniuk z klasy 1c
otrzymali nagrody książkowe i zestaw odblasków dla bezpiecznego rowerzysty
Organizatorzy projektu STARS
_____________________________________________________
Zbiórka makulatury w roku szkolnym 2013/2014 nasza szkoła została laureatem
konkursu otrzymując wyróżnienie.

Podczas spotkania zastępca Prezydenta Krakowa Tadeusz Trzmiel wręczył nagrody: radiomagnetofon i pendrive.

Wszystkim Uczniom i Rodzicom, którzy przyczynili się do naszego sukcesu

DZIĘKUJEMY :)

_____________________________________________________

Baltie 2015   Uczniu bądź twórczy!!!

Bartłomiej Kura kl. 6a, Jan Panek kl. 6a

Jan Krzynówek kl. 6c, Michał Gackowski kl. 6b

Opiekun: mgr Aleksandra Grabowska

_____________________________________________________

Konkurs Literacko-Plastyczny pod hasłem"Ja i mój rower"

I miejsce - Natalia Czarny kl. IV c, Bartek Czarny kl. II b

II miejsce - Anita Studnicka kl. IV c,  Filip Krajanowski kl. IV b

III miejsce -  Zofia Marzec kl. IV b

Wyróżnienie:  Adam Czajka kl. I c

Organizatorzy projektu STARS
 _____________________________________________________
Konkurs plastyczny "Moja mama jakiej nie zna nikt"- (organizator: Dom Kultury Podgórze-Kraków)
wyróżnienie - Aleksandra Salwach - kl. 2c
wyróżnienie - Kamila Nowak - kl. 2c
Opiekun: mgr Iwona Gajewska, mgr Danuta Malada
 _____________________________________________________

Konkurs  rowerem bezpiecznie do celu (organizator: Straż Miejska i MPK Kraków)

VI miejsce -drużyna: Łucja Buzdygan kl. 5a, Beata Koroszec kl. 5a,

Rafał Buratowski kl. 5b, Radosław Kura kl. 5b

Opiekun: mgr Aleksandra Grabowska

 _____________________________________________________

 Konkursu „Świetlik” -  VIII Edycja

               wyniki:  kl. 4 - 6

4A Olga Drożdż                               68,00 (53,13%)          dyplom

4A Weronika Grzybek                    32,00 (25,00%)          dyplom

4C Dagmara Bałuszek                     69,33 (54,17%)          dyplom

4D Paulina Boroń                            116,00 (90,63%)        nagroda

4A Radosław Cieśla                         96,00 (75,00%)          wyróżnienie

4A Szymon Giemzik                        105,33 (82,29%)        wyróżnienie

4B Patrycja Jamrozik                      85,33 (66,67%)          dyplom

4D Natalia Kiełboń                           100,00 (78,13%)        wyróżnienie

4C Weronika Kozanecka                77,33 (60,42%)          dyplom

4B Filip Krajanawski                      77,33 (60,42%)          dyplom

4B Julia Malkowska                        73,67 (57,55%)          dyplom

4B Zofia Marzec                               92,00 (71,88%)          dyplom

4D Weronika Mazur                        109,33 (85,42%)        wyróżnienie

4A Sebastian Nieoczym                   45,33 (35,42%)          dyplom

4D Malaika Ostrysz                         77,33 (60,42%)          dyplom

4A Zuzanna Socha                           50,67 (39,58%)          dyplom

4C Anita Studnicka                          62,67 (48,96%)          dyplom

4C Śledziński                                   469,33 (54,17%)        dyplom

4B Łukasz Trawicki                        79,67 (62,24%)          dyplom

4A Natalia Trzepla                           53,00 (41,41%)          dyplom

4B Wiślański                                     76,00 (59,38%)          dyplom

4B Łukasz Włodarczyk                   74,67 (58,33%)          dyplom

4D Magdalena Woźniczka              88,00 (68,75%)          dyplom

5A Mateusz Kiejko-Kutrzeba         73,00 (45,63%)          dyplom

5B Radosław Kura                          59,67 (37,29%)          dyplom

6B Michał Gackowski                     124,00 (77,50%)        wyróżnienie

6B Kacper Giermek                         68,00 (42,50%)          dyplom

6B Karol Haluch                             104,00 (65,00%)        dyplom

6A Maja Jurczyńska                       110,67 (69,17%)        dyplom

6B Bartosz Kapustka                      90,67 (56,67%)          dyplom

6B Katarzyna Kościółek                 117,33 (73,33%)        wyróżnienie

6A Katarzyna Kucharzyk              130,67 (81,67%)        wyróżnienie

6B Milena Kulikowska                    104,00 (65,00%)        dyplom

6A Bartłomiej Kura                         120,00 (75,00%)        wyróżnienie

6B Jakub Kwiatek                           104,00 (65,00%)        dyplom

6B Justyna Longawa                       98,67 (61,67%)          dyplom

6B Julia Słupek                                126,67 (79,17%)        wyróżnienie

6B Karolina Tataruch                     130,67 (81,67%)        wyróżnienie

6C Krzysztof Wais                           92,00 (57,50%)          dyplom

Opiekun: mgr Justyna Czarska i mgr Barbara Stachak

_____________________________________________________

 „Konkursu Świetlik” - VIII Edycja

                           wyniki:    kl. 1-3

1C Igor Romańczyk 45,00 (62,50%) dyplom
1B Alicja Gawlik 62,00 (86,11%) wyróżnienie
1A Sebastian Góral 58,00 (80,56%) wyróżnienie
1C Gabriela Gracia 54,00 (75,00%) wyróżnienie
1C Aleksandra Niewitała 47,00 (65,28%) dyplom
1C Karol Polek 36,00 (50,00%) dyplom
1C Barbara Serafin 58,00 (80,56%) wyróżnienie
1C Stanisław Wroński 54,00 (75,00%) wyróżnienie
1C Karol Ziętek 48,00 (66,67%) dyplom
2B Tomasz Bigaj 42,00 (58,33%) dyplom
2A Julia Daniec 53,00 (73,61%) dyplom
2A Agata Dudek 38,00 (52,78%) dyplom
2A Zuzanna Kawalec 36,00 (50,00%) dyplom
2A Bartosz Kiełboń 55,00 (76,39%) wyróżnienie
2B Hanna Mazur 43,00 (59,72%) dyplom
2A Bartek Nieszporek 37,00 (51,39%) dyplom
2A Wojciech Raczyński 53,00 (73,61%) dyplom
2B Barbara Socha 37,00 (51,39%) dyplom
2C Aleksander Styrna 62,00 (86,11%) wyróżnienie
2B Aleksandra Tkaczyk 30,00 (41,67%) dyplom
3A Barbara Bugaj 78,67 (61,46%) dyplom
3A Magda Czaja 40,00 (31,25%) dyplom
3A Emilia Drohobycka 73,33 (57,29%) dyplom
3A Agnieszka Gackowska 88,00 (68,75%) dyplom
3A Anna Giermek 37,33 (29,17%) dyplom
3B Margaryta Kachkovska 81,33 (63,54%) dyplom
3A Amelia Lis 84,00 (65,63%) dyplom
3A Piotr Lizak 100,67 (78,65%) wyróżnienie
3A Alicja Lyons 72,00 (56,25%) dyplom
3B Alicja Malesa 97,00 (75,78%) wyróżnienie
3A Andrzej Tataruch 100,67 (78,65%) wyróżnienie
3A Lidia Wrońska 92,00 (71,88%) dyplom

Opiekun: mgr Justyna Czarska i mgr Barbara Stachak
_____________________________________________________