Search

ROK SZKOLNY 2015/2016 - SUKCESY UCZNIÓW

Drużyna reprezentująca  SP nr 151 w składzie: 

Nina Bil z kl. 5b, Zofia Marzec z kl. 5b,

Jan Jurkiewicz z kl. 5c , Andrzej Zębala z kl. 5b
zajęła III miejsce w Krakowie,

pokonując 31 drużyn reprezentujących krakowskie szkoły.

Opiekun: mgr  Aleksandra Grabowska

...........................................................................................................

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny

Finalistka - Zuzanna Socha z kl. 5a
Opiekun: mgr Barbara Stachak

...........................................................................................................

Małopolski Konkurs Humanistyczny
Finalistka - Gabriela Trela z kl. 6c
Opiekun: mgr Anita Oczko-Cieśla
...........................................................................................................
Małopolski Konkurs Matematyczny
Finalistka - Konrad Włodarczyk z kl. 6c
Finalista - Konrad Grzyb z kl. 6a
Opiekun: mgr Elżbieta Zawadowicz- Hadro
...........................................................................................................

Krakowska Matematyka
laureat - Konrad Włodarczyk z kl. 6c
laureat - Mateusz Wąwoźny z kl. 6a

finalista – Paulina Boroń z kl. 5d

finalista – Małgorzata Nadajczyk z kl. 4b

finalista – Andrzej Tataruch z kl. 4a
laureat - Konrad Włodarczyk  z kl. 6c
laureat - Mateusz Wąwoźny z kl. 6a
Opiekun: mgr Elżbieta Zawadowicz- Hadro, mgr Wiesława Kałużny
...........................................................................................................

Ogólnopolski konkurs "W świecie fascynacji kulturami Ameryki Północnej"

II miejsce - klasa IIa

Opiekun: mgr Maria Batko - Kotaś, mgr Małgorzata Perzanowska

...........................................................................................................

IV Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii

III miejsce - Weronika Mazur z kl. 5d

Opiekun: mgr Joanna Gabriel

...........................................................................................................

Multimedialny Konkurs Wiedzy o Wyspach Brytyjskich dla klas VI

II miejsce w kategorii drużynowej - Julia Czarny kl. 6c, Gabriela Trela kl. 6c,

Tomasz Lyons kl. 6a

wyróżnienie w kategorii rywalizacji indywidualnej - Tomasz Lyons kl. 6a

Opiekun: mgr Weronika Machinko

...........................................................................................................

Ogólnopolska Olimpiad Przedmiotowa z języka angielskiego 'Olimpus'

IX miejsce - tytuł laureata Mikołaj Kmiecik z kl. 4b

X miejsce - tytuł laureata Rafał Nieć z kl. 4b

Opiekun: mgr Joanna Gabriel

...........................................................................................................

Konkurs plastyczny z języka angielskiego:' Easter'

I miejsce - Jan Jurkiewicz z kl.5c, Olga Drożdż z kl. 5a

II miejsce - Klaudia Horabik z kl. 5a, Ewa Buszewicz z kl. 5a, Anita Studnicka z kl. 5b

III miejsce - Gabriela Korzec z kl. 5a, Martyna Hałucha z kl. 5a, Maja Hajduk z kl. 5a

Wyróżnienie - Wanesa Zajadlik z kl. 5d, Kamil Czerwiński z kl. 5b, Sebastian Myśków z kl. 5b

Opiekun: mgr Joanna Gabriel, mgr Beata Dańda, mgr Weronika Machinko

...........................................................................................................  

Konkur plastyczno - językowy pt. „My Room”

I miejsce - Alicja Gawlik oraz Vadim Pavlenko z kl. 2b

II miejsce - Barbara Serafin oraz Kamila Zembroń z kl. 2c

Opiekun: mgr Agnieszka Szczepaniak, mgr Magdalena Marzec
...........................................................................................................

Międzynarodowy Konkurs językowo- plastyczny „Jedz zdrowo, żyj kolorowo” (temat XII edycji konkursu „Język to najkrótsza droga do świata”) - (organizator: Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza” przy    ul. Reymonta 18

laureat: Aleksandra Tkaczyk z kl. 3b oraz Anita Studnicka z kl. 5b

Opiekun: mgr Weronika Machinko, mgr Magdalena Marzec

...........................................................................................................

Konkurs plastyczny na karykaturę jednego z wybranych królów Polski "PORTRET WŁADCY" - (organizator: Zamek Królewski na Wawelu i Podgórska Biblioteka Publiczna w Krakowie)

wyróżnienie: Anna Pagano i Małgorzata Gawarecka z  kl. 6b

Opiekun: mgr  Katarzyna Kaczor
...........................................................................................................

finalista - Krzysztof Sikorski z kl. 6b finalista - Gabriela Trela z kl. 6c
Nauczyciele Języka Angielskiego SP 151

...........................................................................................................

Małopolski Konkurs „Drzewo recenzji” - (organizator: Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie, Towarzystwo Nauczycieli Biblotekarzy Szkół Polskich)

Nagrodę główną w kategorii klas 5-6

otrzymała uczennica klasy 5d – Weronika Mazur

Opiekun: mgr Małgorzata Dudek

...........................................................................................................                                                                                                                                                    

IX edycji Małopolskiego Konkursu Pięknego Czytania.

Wyróżnienie - Karol Ziętek z kl. 2c reprezentujacy naszą szkołę. 

Opiekun: mgr Maria Głowacka, mgr Beata Żądło

...........................................................................................................
Alfik Matematyczny 

klasy drugie - wynik bardzo dobry uzyskał  Sebastian Góral  z kl. 2a - 138,75 punktów

klasy drugie - wynik bardzo dobry uzyskał  Mikołaj Boroń z kl. 2b - 133,5 punktów

klasy drugie - wynik bardzo dobry uzyskał  Paweł Szpil z kl. 2b – 125,5 punktów

klasy drugie - wynik dobry uzyskał                Wiktor Kraus z kl. 2b - 105 punktów
klasy trzecie - wynik bardzo dobry uzyskał  Aleksander Styrna z kl. 3c - 125 punktów
klasy piąte - wynik bardzo dobry uzyskała  Natalia Kiełboń z  kl. 5d – 117 - punktów

klasy piąte - wynik bardzo dobry uzyskała  Paulina Boroń  z kl. 5d – 115,5 - punktów
klasy szóste - wynik bardzo dobry uzyskał  Mateusz Wąwoźny z kl. 6a - 127,5 - punktów

klasy szóste - wynik bardzo dobry uzyskał  Konrad Grzyb z kl. 6a - 126,25 - punktów

klasy szóste - wynik bardzo dobry uzyskał  Konrad Włodarczyk z kl. 6c - 126 - punktów

Opiekun: mgr Elżbieta Zawadowicz - Hadro, mgr Wiesława Kałużny
mgr Małgorzata Żarecka, mgr Elżbieta Bugajna
...........................................................................................................

Małopolski Konkurs Wiedzy „ Cudowny świat baśni”

5 miejsce Zuzanna Juszczyk z kl 2a

Opiekun: mgr Maria Batko- Kotaś, mgr Małgorzata Perzanowska

...........................................................................................................

Małopolski konkurs Plastyczny „ Cudowny świat baśni”

Wyróżnienie Antonina Trębusiewicz z kl. 2a i Maja Kurzydło z kl.2a

Opiekun: mgr Maria Batko- Kotaś, mgr Małgorzata Perzanowska

...........................................................................................................

Małopolski Konkurs Plastyczny „ Maski współczesne”

I miejsce w kategorii wiekowej 5-7 lat Patryk Nowak-Bańdura z kl. 2a

Wyróżnienia: Antonina Trębusiewicz, Zuzanna Juszczyk, Mikolaj Bogusz, Mateusz i Michał Szyrszeń, Martyna Nguyen, Sebastian Góral ,Mja Kurzydło, Nicola Banaś z kl. 2a

Opiekun: mgr Maria Batko- Kotaś, mgr Małgorzata Perzanowska

...........................................................................................................

Ogólnopolski konkurs plastyczny pt.” Chrzest Polski w oczach dziecka” zorganizowany przez muzeum Archeologiczne w Krakowie

Wyróżnienia: Maja Buratowska, Jan Czosnowski, Maja Kurzydło, Dominik Mykicki, Martyna Nguyen, Patryk Nowak-Bańdura, Mateusz Szyrszeń, Michał Szyrszeń - kl. 2a.

Opiekunowie: mgr Maria Batko-Kotaś, mgr Małgorzata Perzanowska

...........................................................................................................

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik”

Bardzo dobry wynik - Sebastian Góral z kl. 2a

Opiekun: mgr Maria Batko- Kotaś, mgr Małgorzata Perzanowska

...........................................................................................................

Ogólnopolski Internetowy Konkurs „Maks matematyczny”

Bardzo dobry wynik - Sebastian Góral z kl. 2a

Opiekun: mgr Maria Batko- Kotaś, mgr Małgorzata Perzanowska

...........................................................................................................

Międzyszkolny Konkurs „ Dobrze liczę”

I miejsce - Sebastian Góral kl. 2a

Opiekun: mgr Maria Batko- Kotaś, mgr Małgorzata Perzanowska

...........................................................................................................

Szkolny Konkurs Fotograficzny „ Magiczny Kraków”

I miejsce - Zuzanna Juszczyk z kl. 2a

Opiekun: mgr Maria Batko- Kotaś, mgr Małgorzata Perzanowska

...........................................................................................................

Szkolny Konkurs Pięknego Czytania

II miejsce - Zuzanna Juszczyk z kl. 2a

Opiekun: mgr Maria Batko- Kotaś, mgr Małgorzata Perzanowska

...........................................................................................................
VIII Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla Klas III SP

 V miejsce - Aleksandra Tkaczyk z kl. 3b

wyróżnienie - Tomasz Bigaj z kl. 3b
wyróżnienie -  Aleksander Styrna z kl. 3c

Opiekun: mgr Magdalena Marzec

...........................................................................................................

Konkurs ortograficzny klas trzecich
Mistrz ortografii klas 3 - Joanna Korniak kl. 3a
Vice- mistrz  Kamila Nowak kl.3c

Organizator: mgr Krystyna Mazan

...........................................................................................................

Konkurs Wiedzy o Ochronie Przeciwpożarowej (organizator: Urząd Miasta Krakowa we współpracy z Komendą Miejską Państwowej Straży Pożarnej oraz Szkołą Aspirantów Pożarnictwa  w Krakowie)

I miejsce - Maciej  Kościólek  z kl. 4b 
Opiekun: mgr E. Czmielewska, mgr D. Przebinda
...........................................................................................................
Małopolska w literaturze, literatura w Małopolsce -Konkurs plastyczny dla uczniów klas I-III 
II nagroda - Joanna Korniak z kl. 3a
III nagroda - Jacek Klipp z kl. 3a
wyróżnienie - Wojciech Wais z kl. 3a
Opiekun: mgr  Elżbieta Klecha, mgr Magdalena Biesiadecka
........................................................................................................... 
Konkurs literacki - Małopolska w literaturze, literatura w Małopolsce
I nagroda - Weronika Mazur  z  kl. 5d
Opiekun: mgr Małgorzata Dudek
...........................................................................................................

Przegląd Twórczości Artystycznej  "Motywacje 2015" - (organizator: Centrum Autyzmu i Całościowych Zaburzeń Rozwojowych w Krakowie)

Przegląd odbywał się pod hasłem: "Powiem wam o zapachach, kolorach i dźwiękach".

Nominacje plastyczne na poziomie szkoły podstawowej klasy I-III: Natalia Folatko  z kl. 3a Jacek Klipp, kl. 3a

Wyróżnienie plastyczne na poziomie szkoły podstawowej klasy I-III: Natalia Rusinek, kl. 3a

Opiekun: mgr  Elżbieta Klecha, mgr Magdalena Biesiadecka

...........................................................................................................

Przegląd Twórczości Artystycznej  "Motywacje 2015" - (organizator: Centrum Autyzmu i Całościowych Zaburzeń Rozwojowych w Krakowie) Przegląd odbywał się pod hasłem: "Powiem wam o zapachach, kolorach i dźwiękach". Wyróżnienie plastyczne na poziomie szkoły podstawowej klasy IV-VI:

Piotr Lizak z kl. 4a

Opiekun: mgr  Katarzyna Kaczor

...........................................................................................................
Konkurs na Najpiękniejszą Anglojęzyczną Kartkę Bożonarodzeniową - (organizator: SP151)
I miejsce- Dominika Szot z kl.1a, Zuzanna Szynał z kl. 1b
II miejsce- Jan Krawczyk z kl.1b, Jacek Marchewka z kl. 1e
III miejsce- Patryk Czarnecki z kl. 1e, Wiktoria Byj z kl. 1c
Wyróżnienia:
Ewa Głubisz z kl. 1a
Karolina Warchoł z kl.1b
Szymon Sukiennik z kl. 1a
Bianka Olszyńska z kl. 1b
Nadia Sycha z kl. 1b
Opiekun: mgr Weronika Machinko i mgr Agnieszka Szczepaniak
...........................................................................................................
Małopolski Konkurs Baltie 2016

 Mateusz Wąwoźny z kl. 6a Radosław Kura z kl. 6b

Opiekun: mgr Aleksandra  Grabowska

...........................................................................................................

IX edycji Małopolskiego Konkursu Pięknego Czytania

Wyróżnienie - Karol Ziętek z kl. 2c

Opiekun: mgr Maria Głowacka,  mgr Beata Żądło

...........................................................................................................

X edycja Konkursu Informatycznego "Bóbr"

miejsce III  84,75 Jakub Morozas  z  klasa 3a

wyróżnienie 78,75  Mikołaj Boroń z  klasa 2a

Opiekun: mgr Aleksandrz Grabowska 

...........................................................................................................