Search

ROK SZKOLNY 2016/2017 - SUKCESY UCZNIÓW

...........................................................................................................

Uczniom klas szóstych SP nr 151, którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego

Małopolskim Konkursie Języka Angielskiego, uzyskując co najmniej 40 pkt. w etapie szkolnym
Giemzik Szymon kl. 6d,
Mazur Weronika kl. 6d
Gruszka Michał kl. 6a,
Matecka Emilia kl. 6a
Korzec Gabriela kl. 6a

Warchoł Aleksandra kl. 6b, Marzec Zofia kl. 6b
Trawicki Łukasz kl. 6b
Kozanecka Weronika kl. 6c
Anglistki SP nr 151
...........................................................................................................

Do etapu rejonowego z Małopolskiego Konkursu Matematycznego zakwalifikowała się

Paulina Boroń z klasy 6b

Opiekun: mgr Małgorzata Żarecka

..........................................................................................................

V Międzyszkolnym Konkursie Poezji ks. Jana Twardowskiego

 I miejsce - Anita Studnicka z  klasy 6b
Opiekun: mgr Anita Oczko-Cieśla

..........................................................................................................
Małopolskiego Konkursu Humanistycznego.
Natalia Czarny z klasy 6c - zakwalifikowała się do etapu rejonowego
Opiekun: mgr Anita Oczko-Cieśla
..........................................................................................................

Z przyjemnością informujemy, że zwycięzcami konkursu z języka angielskiego pt. „My Family” dla klas czwartych są:

I miejsce: Bartłomiej Czarny z klasy 4b

II miejsce: Joanna Korniak z klasy 4a

III miejsce: Bartosz Nieszporek z klasy 4a

Opiekunowie konkursu: mgr W. Machinko i mgr  A.Szczepaniak

..........................................................................................................
Do etapu rejonowego konkursu Małopolskie "Baltie 2017" 
zakwalifikowali się uczniowie:

1. Anna Płaczek z kl. 6c

2. Jakub Bakalarski z kl. 6b

3. Szymon Giemzik z kl. 6d  

Opiekun:  mgr Aleksandra Grabowska

..........................................................................................................
 Z przyjemnością informuję, że 30.11 br społeczność naszej Szkoły została wyróżniona w konkursie zbiórki makulatury organizowanym przez Urząd Miasta Krakowa.
 Dyplom uznania i nagrodę (10 zestawów głośników komputerowych) otrzymaliśmy z rąk pani Elżbiety Koterby - zastępcy prezydenta miasta Krakowa.
Organizator zbiórki makulatury:  mgr Beata Dańda
..........................................................................................................
Konkursu Ortograficznego dla klas 3

I miejsce Karol Ziętek kl. 3c
II miejsce Paweł Szpil kl. 3b
III miejsce Maja Kurzydło kl. 3a
Organizator: mgr A. Lewińska

..........................................................................................................

 Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ŚWIETLIK w kategoriach wiekowych otrzymali:
-nagrodę główną: Maja Słupek z klasy 1c i Mikołaj Boroń z klasy 3b,
- nagrodę: Andrzej Tataruch z klasy 6a, Paulina Boroń z klasy 6d, Sebastian Góral z klasy 3a, Mikołaj Maziarek z klasy 3c,
- wyróżnienie: Maja Gas z klasy 1c, Zofia Murzyn z klasy 1c, Lena Zalot z klasy 2e, Magdalena Gumulska z klasy 2e, Aleksandra Wcisło z klasy 2b, Radosław Wydmański z klasy 2c, Tymon Czeladzki z klasy 3b, Alicja Gawlik z klasy 3b, Michał Koperek z klasy 3d, Aleksandra Niewitała z klasy 3c, Karol Polek z klasy 3c, Szymon Woźny z klasy 3c, Karol Ziętek z klasy 3c, Filip Kotarba z klasy 4c, Aleksander Styrna z klasy 4c, Radosław Cieśla z klasy 6a, Kacper Skotarski z klasy 6c.
Opiekunowie: mgr  J.Czarska, mgr W.Wilk, mgr B.Żądło

..........................................................................................................
Konkurs literacki polegającego na napisaniu opowiadania zawierającego tytuły książek znajdujących się w bibliotece szkolnej:

I miejsce: Joanna Korniak kl. 4a

II miejsce: Emilia Matecka kl. 6a

Wyróżnienia: Weronika Grzybek kl. 6a, Wiktoria Leszczycka kl. 6c, Daryna Serogina kl. 6d

Opiekunowie: mgr M. Głowacka, mgr E. Turek
..........................................................................................................

XL Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego dla szkół podstawowych

drużyna zajęła IV miejsce

Nina Bil kl. 6b

Zofia Marzec kl. 6b

Jan Jurkiewicz kl. 6c

Andrzej Zębala kl. 6b

Opiekun:  mgr Aleksandra Grabowska

..........................................................................................................
 Konkurs „Drzewo recenzji - warto czy nie warto przeczytać"
Wyróżnieni uczniowie

Stanisław Wroński, kl. 3c - opiekun Beata Żądło
Weronika Mazur, kl. 6d - opiekun Małgorzata Dudek
Koordynator konkursu : biblioteka szkolna
..........................................................................................................
Uczniowie klasy IIIa zajęli I miejsce  za spektakl   "Calineczka" w małopolskim konkursie recytatorskim
 „CUDOWNY ŚWIAT BAŚNI - POSŁUCHAJCIE OTO BAJKA"
kategoria: INSCENIZACJA.

Opiekunowie: mgr M. Batko- Kotaś i  mgr M. Perzanowskiej
.........................................................................................................
Klasa III a zdobyła wyróżnienie, w ramach którego organizator zapewnia transport dzieci z wyróżnionej
klasy do najbliższego miasta, w którym gościć będzie „Planeta Energii”
– mobilne centrum nauki . Uczniowie klasy otrzymają także edukacyjne prezenty

Opiekunowie: mgr M. Batko- Kotaś i  mgr M. Perzanowskiej
.........................................................................................................
Konkurs "Rowerowy Maj"- projekt STARS

Nagrody klasowe:

I miejsce klasa "0" - kupon - Słodka lekcja pt."Jak to jest zrobione?" -czyli skąd się biorą cukierki i lizaki -  warsztaty karmelarskie "Cukier Artist"

II miejsce klasa 3d - kupon  do Muzeum  Inżynierii  Miejskie w Krakowie

III miejsce klasa 2d -  kupon  do Muzeum Żydowskiego Gra miejska: "Legenda o ukrytym skarbie"

Organizatorzy projektu STARS 
.........................................................................................................


.........................................................................................................